• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 300 nasıl bi alettir ?

• Konbuyu başlatan oguz.28
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 10K

oguz.28

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
pa 300 nasıl bi alettir ?

başka korg serisi setlerini okur mu yardımcı olursanız sevinirim .

Cevap: pa 300 nasıl bi alettir ?

Bende var kardeşim ilk başlarda alışamadım kötü bi alet diye düşündüm üzerindeki sete ilave sesler ritimler attım şimdi çok hoşuma gidiyo kullanışlı pratik bi alet pa 500 den falan binkat ii tesisatta gümbür gümbür pa 600 pa 900 ritimlerinide okuyo satmayı düşünüyodum vazgeçtim pa 800 alırsam satarım yoksa çok rahat iş görüyo alet

sağolun abi çok teşekkür ederim .

başlangıç için iyi bir seçim tabi bütçe konusunu baz alarak söylüyorum (takasa vererek sonra üst model ile değiştirilebilir) tr10-tr11 kart datasını içinde barındırıyor, yani pa600 ve 900 e ne yazılırsa o ritimleri okuyacaktır artısı mp3 çalması,hafif olması eksisi ram olmaması ama buda bir kayıp değil ram olsa o set bu set o bu ses uğraş dur bayıyor bazen saatlerce kafa yormak .. ama hazır dahili seti olması başka setlerden alınan ritimlerin kitlerini değiştirip bir şekilde uydurulabilmesi. bütçeniz hangi modele yeterse onu alın korg çalın org. :)
sağlıkla kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

teşekkür ederim abi bilgilendirdiğin için

Pa600 ve pa900 ritimlerini değiştirmeden direk olarak yükleyebiliyor muyuz pa300'e nasıl oluyo bu yükleme işlemi bilenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

sample okumuyor pa600 ve pa900 ritimlerini nasıl okuyor anlamadım ben mi yanlış biliyorum sample okuyormu bu alet

900 veya 600 ün pcm dosyalarını yükleyemezsiniz ancak usb yi takın load sayfasına gelin seti bulup open deyin tek tek ritimleri ve performans yükleyebilirsiniz

900 veya 600 ün pcm dosyalarını yükleyemezsiniz ancak usb yi takın load sayfasına gelin seti bulup open deyin tek tek ritimleri ve performans yükleyebilirsiniz

pcm dosyaları olmadan sample sesler nasıl gelecek drumk kit vs üzerindeki sesler ve drum kitlerle uyuşmaz fabrika ritim sesleriyle yazılmış olanları okur hiç pa300 kullanmadım ama ram olmadığı için sample okumadığı için pcm dosyalarını depolayacak bir yer yok teşekürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

pcm dosyaları olmadan sample sesler nasıl gelecek drumk kit vs üzerindeki sesler ve drum kitlerle uyuşmaz fabrika ritim sesleriyle yazılmış olanları okur hiç pa300 kullanmadım ama ram olmadığı için sample okumadığı için pcm dosyalarını depolayacak bir yer yok teşekürler

pa600 tr10 ve pa900 tr11 datası birbiriyle aynıdır sadece sample boyutları farklıdır

pa300 rom daki data da bu her iki karttaki datayla aynı sadece sample boyutu daha da düşürülmüştür dışarıdan ses alamaz ancak tr10-11 kitleri ile yazılmış dk da uyuşan saundda uyuşan her performansı ve ritimi çalıştıracaktır.

yükleme yapılırken her klasör tek tek açılıp istenen perf ve style ler tek tek yüklenmesi gerekir.