• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 4x 2015 de çıkıyor

setup41

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 800
edindiğim sağlam kaynaklara göre pa4x 2015 de piyasaya çıkacakmış bekleyenlere duyurulur

Cevap: Pa 4x 2015 de çıkıyor

hiç sanmıyorum pa4x diye bir klavye çıkmayacak die biliyorum bende. korg yeni bir model çıkaracak ama bu pa serisi olmayacak diye biliyorum. zamanla görücez nasılsa

numaralar degisiyor Duyulan hep ayni sound ...

numaralar degisiyor Duyulan hep ayni sound ...

aynen öyle hocam pa800 2x 3x banada aynı geliyo pa800de öyle ritimler varki 3xten daha iyi veriyo bence olay tonlamada bitiyo saund aynı sadece özellilkler artıyo

pa serisi hepsi aynı zaten sadece kalite farkı ve özellik işlev farkı var şahsi fikrim korg artık pa serisini noktaladı son zamanlarda yaptığı pa600 900 300 de bunun bir göstergesi seriyi tamamladı artık yeni bir sistem ve farklılık zamanı geldi ben ce farklı yeni bir seriye geçecek 2015 te..... tamamen kendi düşüncelerim

polifoni yükseltilmeli birebir vst kalitesinde sesler,kitler,perc lere ihtiyaç var birazda bizlerde suç ne çıkarsa atladık hemen üstüne sonuç hüsran oldu hep.

Bence 7-8 ay sonra Pa1000 i duyurabilirler.Tamamen benim tahminimce ..

Ve pa1000 çıkarsa tahminimce pa serisini bitirirler bu alet ile ama x serisi çıkmaya devam eder.Pa4x in kısıtlanmış hoparlerli versiyonu olabilir pa1000 ama İtalyan üretimi olur .

Bütün teknoloji midi, loop ve sample üzerine kurulu.bu teknolojileri esnek,kullanıcıya acık ve guncellenebilir yazılımlarla sunan firmalar yoluna devam eder. Ben ozellikle usb baglantısıyla editleme arayüzlerini windows pclerde kullanma imkani taniyan yazılımda modeller istiyorum.

3x te ne varki 4 çıksın. bence rolandala anlaşıp onların ses kartlarını kullanmaları lazım. hiç çıkmasın. gerek yok. bide onu alıcaz boşu boşuna.