• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 4x 2015 de çıkıyor

Cevap: Pa 4x 2015 de çıkıyor

sample olayı baya bı ses getırdı
sample cıkmadan once kısıtlı bı yelpazeye sahıptık ..sample okuyan cıhazlar pıyasada boy gostermeye basladı ve fırtına koptu sahsı kanatatım su kı pa 3x pa 800 yada 900 bunlar canlı performansta sahne dınleyıcılerı arada fark goremıyor
pıyanıstın marıfetı herseyı bıtırıyor
ne 3x kullananlar gordum cıhazı rezıl ettı dedırtıyor ne pa 80 kullananlar gordum resmen costurdu sahneyı
asıl benım merak ettıgım bu sampleden sonra ne gıbı bı ozellık ckacak saund konusunda
lead sesler gercege yakın sample seslerden sonra bısey cıkmalı kı bu adamlar satısını surdursun
yakın zamanda emınım kı kullanıcılar yenılık pesınde olacaklar )))
ıyı calısmalar dılerım

adamlar ha bire yapıyor kakalıyo millete halbuki pek değişen bişey yok bütün iş çalan kişide bence..x2 pa800 x3 bence hepsi bir zaten x3 alan adam pa800 setini kullanıyo gene ne anladım bu işten bi çok arkadaşım 3x sahibi ama kullandığı pa800 şahit olmuşuz..bence saçmalık artık millet bi ara verse almaya adamlar belki artık bizle eğlenmeyi bırakıp adam akıllı bişey çıkarır.haama ses sample yönünden illai süper bişey isterim diyen olursa.. durumu olan korg kronos alsın bütçesi olmayan alsın korg triton extrem moss board ses görsün elektro sundan tut kuru bağlamaya kemanlara arap seslerine vs vs:)millet yıllarca ne e70 ler ne i3 ler görd..marifet parmakta artık..iki senede bir kalkıp org değiştirmek bence mantıksız..düşüncem yani:)

yeni seriye geçse ne olur bir roland tatlılığı olmadığı sürece

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yorumları okudukça herkesin hemfikir noktalarını gördüm.ben pa800/2x/3x arasında pek bi fark göremedim.sadece çk az bi sound farkı war hepsi bu kadar..arkadaşlar durum belli;
çocuk kandırır gbi 64mb olan orga sadece 256 mb ram takılma özelliği yapıolar şuanki teknoloji ile bu kadar az remli org çıkartmaları komik...korg roland yamaha biliyorki en fazla org piyasası olan ülkererin başında Türkiye geliyo.nasıl olsa alırlar diye düşünüp pek yenililk yapmıyolar her defasında farklıymış gbi piyasaya sürüyolar, hep eksik we yetersiz..ya hoparlör koymuyolar ayrı satıyolar, ya mp3board koymuyolar, ya yüksek remi sonradan satıyolar..çok şey istemiyoruz.bizim tek isteğimiz yüksek remli makul ücretli tonlamayı dinlediğimizde waay be dedirtcek artık gelişmişlikte canlı gerçekçi tonlamaları olan bir org..üzerine sonradan hoparlör almak zorunda olacağımız, mp3 board taktırcağımız, rem takıtırcağımız..ekstradan 1500tl kadar para ödemek zorunda kalmayacağımız bi org..soruyorum;şuan uzay çağı diyolar ama müzik için hala Megabayt olan remlerden
2/4/8 GB lık remlere geçemediler..allah aşkına çok mu zor aceba ? teşekkürler herkese..

Arkadaslar korg 2015 de ne cıkarır bilemem ama biz korgcular şişirdik bu adamalrı onlarda 3~5 özellik degistirip piyasaya cikardilar.pa 800 den beri hep aynı sound sadece ozellikler ekleniyo ram artiyo sound degisiyo kimine gore ayni. Bu ara ketron audya yı takip ediyorum turkiyede guzel isler yapiliyor bu sayi artarsa biz korgcular icin iyi olur en azindzn turkiyede korg un rekabet ettigi bir marka olur ve korg birbirine benzer pa seresi cikarmaz.Assada link veriyorum allahasķina boyle bir sound Korg da var mi boyle seyler lazim bize. Link audya 5 farki :::::::: ::::::::::)

Arkadaslar korg 2015 de ne cıkarır bilemem ama biz korgcular şişirdik bu adamalrı onlarda 3~5 özellik degistirip piyasaya cikardilar.pa 800 den beri hep aynı sound sadece ozellikler ekleniyo ram artiyo sound degisiyo kimine gore ayni. Bu ara ketron audya yı takip ediyorum turkiyede guzel isler yapiliyor bu sayi artarsa biz korgcular icin iyi olur en azindzn turkiyede korg un rekabet ettigi bir marka olur ve korg birbirine benzer pa seresi cikarmaz.Assada link veriyorum allahasķina boyle bir sound Korg da var mi boyle seyler lazim bize. Link audya 5 farki :::::::: ::::::::::)

adamlar yapmış abi :)

ketron orgları hep birbirinden farkı xd9 sx3000 ve auday mı diye tartışılmıyor ama biz daha pa 600 mu pa 800 mu 2x 3x tartışıyoruz hepsininde çogu özelliği aynı jaguare07 katılıyorum çok güzel özetlemiş 4x bakalım nasıl olacak