• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 4X e dokunmaya başladım

orgfun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 4X
Ewet arkadaşlar yeni klavyem pa 4x e dokunmaya başladım iki gün oldu ama tabi ki beş yıl pa 800 kullanıp alışınca.. Şimdi tökezlemiş durumdayım alet kalite ama sahnede alışmak lazım tabiki.. Ama arkadaşlar pa 800 ne kadar pratikmiş yaww..pa 800 aldığım gün akşam program yaptım.. bakalım bunla biraz alışma devresi geçecek sonucu nu bilmiyorum valla dua edin be yaw.. cumartesi akşam düğün var Bakalım bende merak ediyorum sonucu

Cevap: PA 4X e dokunmaya başladım

Hayırlı olsun.

hayırlı olsun şimdiden ama 2yıl rahatsınız 2 yıl sonra allah muhafaza ana kartta bir sıkıntınız olursa işiniz çok zor tamiri yok direkt anakart degişiyor sanırım 2500 yada 3000 bin civarı bir para söz konusu inşallah hiç bir arıza yaşamazsınız 800 ve diger segmentlerde bu sorun yok ana kart tamir edilebiliyor ben 3x kullanıyorum sorun yok ama 4x asla düşünmüyorum zasten aletlerimizide yok parasına alıp 4x almanın mantıgıda yok alıcılara şimdiden hayırlı olsun inşallah kazasız kullanmak nasip etsin güle güle kullanın

Teşekkür ederim kardeşler

Çabuk alışacağından şüphen olmasın. Sonuçta korg dan korga geçiş yaptın 1-2 deneme yanılmayla süper olur. Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Sağol kardeşim sizede en iyisini nasip etsin inşallah güzel dileklerin içinde sağol müzisyen kardeşim

pa 800 kullananlar pa 4x alması mantıklı 2000 daha verip üst almak daha iyidir.. ama pa 3x kullanan lar satıp da 4x alması mantıksıksız fark yok :)

Ewet aynen katılı yorum.. Dün akşam öylesine yüzeysel inceledim 3x le her şeyi yapısal olarak sanki aynı gibi..

Hayirli olsun Güle güle kullanin
Korg 4x i süper yapmiş özellikle saund cok hosuma gitti.güzel ve süper klavye.tek sıkıntı herkesin alamamasi.kurun doların yükselmesinden dolayi fiyati bana pahali.şimdilik 800 e devam.ilerde bakalim inşallah kur biraz düşerde aliriz :)

a3000 almadığına pişman olacaksın :) 3x 4x den ses çıkmıyor. bütün ssler a3000 den çıkıyor. 4x a3000 in yanına teneke kalıyormuş. a3000 org ta gelinen son nokta, hatta ötesi. keşke alırken düşünseydin :)