• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 50 hakkında bilgi lütfen

orhanov

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
değerli müzisyen arkadaşlarım ben sizden pa 50 hakkında bilgi almak istiyordum pa 50 kartlı kartsız duyuyorum kartlı dediğimiz pa 80 deki kartmı yoksa farklımı eğer pa 80 deki kartsa pa 80 gibimi oluyor bu kart olayı fabrikasyonmu yoksa opsiyonel olarak sonradanmı takılıyor bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun saygılar

Cevap: pa 50 hakkında bilgi lütfen

kardeşim pa50 yi 2 seneye yakın düğünlerde kullandım pa60 pa80 kartsız setlerini okur disketli ve sd kartlı olarak 2 modeli var sd kart bildiğimiz cep telefonlarına takılan kartlar ben disketlisini kullandım kartlı hakkında fazla bilgim yok ama güzel düğün orgu malzeme kalitesi pek iyi değil umarım yardımcı olmuştur ...

korg pa50 iki modeli var pa 50 ve pa 50 sd diye sd olanda sadece disket sürücü değilde hafıza kartı girşi var okadar pa 80 deki kart başkadır bu modellere olmaz ancak taktırılabiliyor galiba oda biraz tuzlu sanırım onun yerine pa 60 kartlı alın daha iyi 1700 tlye flan bulursunuz

pa 60 ın kartlı modeli pa 80 in flaşh kartıyla aynımı yani 80 deki semple sesleri okuyormu yoksa 60 ın kartı ayrımı

pa80 le aynı oluyor aynı kartları okuyor

hocam pa50 bende kullandım.. kartsız modelini. kesinlikle tavsiye etmem korgun en kalitesiz modelidir... kartlı modelide malzeme kalitesi olarak aynı sadece özellik olarak farklı.. özet olarak şöyle söyliym.. kartsız modeli pa60 la aynı.. kartlı modeli pa80 le aynı özelliklere sahip.. kartlısı ortalama 1900 2000tl civarı.. aynı paraya pa80 alırsın en azından oarjinal ve daha kaliteli bir alet.. yarın pişman olupta satmaya çalışınca piyasası yok. uğraşırsın... kartsız modelini hiç tavsiye etmem.. çünkü bir ay sonra bıkarsın ve yaklaşık400tl zararına satarsın.. ben 550tl zararına satmıştım... umarım açıklayıcı olmuştur :)

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim saygılar.