• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 500 Full ses ve edit anlatımı

zekicin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Değerli arkdaşlarım Bazı arkdaşlar malesef PA500 ün teknik özelliklerine ait bilgileri malesef bildikleri halde saklıyolar yazık sanki aleti kendileri üretmişlerde olan bir leyi ondan bundan kıskanıyolar yani rant peşindeler
PA500 de sesler nasıl yazılır nasıl editlenir ful olarak anlatayım bu ses yazma detayı kitapçığında dahi yok ben araştırdim ve sonunda keşfettim
arkdallar önce şunu özellikle belirteyim gerçekten ve açık yüreklilikle hemde;PA500 denen alet gerçekten mekemmel bir alet almak isteyen bir saniye bile tereddüte kapılık bu orku PA80 le falan kıyaslamasın özellikle PA80 le kıyaslamasın çünkü bu aletin yanında idda ediyorum PA80 org değil varsa bunun aksini idda eden çıksın karşıma bir bu PA500 e kesin hakaret etmiş olur.
şimdi gelelim ses yazma olayına
Orkun üzerindeki "SAUND" adında bir düğme var bu düğimeye basıp giriş yapıyosrsunuz sora bu menüdeyken "EDİT" düğmesine basarak gerçek detaylı ses yazma ve editleme sayfalarına giriyorsunuz burada artık kabilyetiniz yeteğiniz beyniniz neye yetiyorsa onu yapmaya başlıyorsunuz artık gerisi size kalmış bir şey herkese kolay gelsin

Cevap: PA 500 Full ses ve edit anlatımı

düşüncelerine katılıorum abi pa500 kötüleyenler çok sen editlediin sesleri paylaşırsan seviniriz iyi çalışmalar bende denicem

ben henüz orku çözme aşmasındayım yakında editlerimi paylaşacağım zaten

ben yapamadım sound bastım karşıma mixer gibi ekran geldi ordan sesi seçtim sonrası yok :)

ORADAKİ PARAMETRELERİ YANİ EFEKLERİ KENDİNE ve KULAĞINA GÖRE UYARLAYABİLİRİSN