• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 500 ses çıkışları çalışmıyor ??

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

kuscy

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
arkadaşlar orgumun ses çıkışları çalışmıyor bilgisayarda kayıt yapayım dedim audacityle ses alamadım çok az ve cızırtılı geliyor ama kulaklık girişinde bir problem yok ordan net ses alabiliyorum bugüne kadar hep kulaklık girişini kullanmıştım ama kayıt yaparken çıkışları kullanıyordum bugün çalışmıyor orgun üstünde bi ayarımı bozdum acaba ses giriş çıkış ayar bölümü nerde acaba bilen yardım etsin lütfen:confused:

Cevap: pa 500 ses çıkışları çalışmıyor ??

bence ayarla alakası olacagını sanmam cunku aynı olay benimde basıma geldi yanmıs olabilir yinede ustadlar daha iyi bilir

Kardeş Aynı Sıkıntı Bendede Oldu Pa500'ün Çıkışları Çok Hassas ve Bu Yüzden Çok Çabuk Yanıyo.. Ben Götürdüm KORG Bayii Ye 200 TL para İstedi.. eve götürdüm orgu açtım kendim yaptım yani bence çıkışların yanmıştır..

Kardeş Aynı Sıkıntı Bendede Oldu Pa500'ün Çıkışları Çok Hassas ve Bu Yüzden Çok Çabuk Yanıyo.. Ben Götürdüm KORG Bayii Ye 200 TL para İstedi.. eve götürdüm orgu açtım kendim yaptım yani bence çıkışların yanmıştır..

ne demek pa 500 tr çıkışları çok hassas,

ben o kadar cihaza taktım o kadar bilgisayara takmışlığım var kayıt için v.s daha bir kere tık demedi,çok hassas olsaydı şimdiye 4 5 sefer yanardı,korgun zaten bütün orgları hassas,dikkatli kullanacaksın

bu arada sorununu hallettinmi kuscy kardeş,sorun ne idi acaba?
inşallah halletmişsindir

yada benim klavyemi sorunlu artık orasını bilemem ama ben 2 tane pa500 gördüm çıkışlar hassas abi...

yada benim klavyemi sorunlu artık orasını bilemem ama ben 2 tane pa500 gördüm çıkışlar hassas abi...

kardeşim çıkışlar öyle kolay kolay yanmaz benim bildiğim,çok hassas diyorsun ama,en adi bi orgta bile kolay kolay çıkışlar yansaydı millet ikinci el org alırken orgun çıkışlarınıda kontrol ederek alırdı,

ne demek pa 500 tr çıkışları çok hassas,

ben o kadar cihaza taktım o kadar bilgisayara takmışlığım var kayıt için v.s daha bir kere tık demedi,çok hassas olsaydı şimdiye 4 5 sefer yanardı,korgun zaten bütün orgları hassas,dikkatli kullanacaksın

bu arada sorununu hallettinmi kuscy kardeş,sorun ne idi acaba?
inşallah halletmişsindir

abi ilgine çok teşekkür ederim sorun orgda değilmiş cihaza bağladık canavar gibi zaten sıfır org yansaydı çıkşları hayretlere düşerdim bilgisayarın mikrofon girişinde bir sorun olmuş onu geç farkettim zaten benim asıl mesleğim bilgisayar tamiri olduğu için hallettim onuda teşekkür ederim :)