• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 500tr MUSTY SET

mustafabozel

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar diğer ritmlerden editledim güzel bi düğün seti oldu trakya için yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• m1.set.rar
    800.3 KB · Görülen: 666
Cevap: pa 500tr MUSTY SET

paylaşım için teşekkürler deneyelim bakalım

saol kardeşim ...

saolasın abi denedim set güzel

arkadaşım setin çok güzel teşekkür ederim performanstaki çok güzel ud ve kanun u kendi kullandığım sete yükledim ancak aynı sesi vermedi acaba seslerden hangilerini yüklemem lazım yada performanstaki sesleri yüklemeden gösteren bir program varmı

arkadaşım setin çok güzel teşekkür ederim performanstaki çok güzel ud ve kanun u kendi kullandığım sete yükledim ancak aynı sesi vermedi acaba seslerden hangilerini yüklemem lazım yada performanstaki sesleri yüklemeden gösteren bir program varmı

kardeşim aynı sesi vermemesinin nedeni sen ilk önce o sesin soundta ki kullandığı kaynak sesi yüklemen lazım daha sonra da performansta ki beğendiğin sesi yükle böylece yüklediğin ses düzgün çalışır ...

teşekkürler arkadaşım

Arkadaşlar diğer ritmlerden editledim güzel bi düğün seti oldu trakya için yorumlarınızı bekliyorum

segili kardeşim çok itinalı bir çalışma olmuş bizzat denedim ve beğendim setini yanlız set içinde 3/4 sebari güzel bir türk pop 1 versiyonu aksak ritim pop ritmi halay vahde olsa daha iyi olur düğüncüler ve sahne yapan biz müzisyenler için güzel olur gözden geçirmni dilerim 2/4 fidayda ritmin süper gerçekten emeğin için allah razı olsun hayırlı kazançlar dilerim seslere bakarsan değişim sesler yaparsan klarnet elektro yaylı bir çok ses editlersen süpper olur