• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 55 acil yardım bilgi

• Konbuyu başlatan zeyse
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 4K

zeyse

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha
meraba arkadaşlar pa 55 midi çalarken ekran ışığı hafif kararıp geri geliyor parça bazen yarım kalıyor ritm çalarken normal anlayan arkadaşlar veya başına gelen varsa ne yapmam gerektigi hakkında yardımcı olursa çok mutlu olurum selamlar

Cevap: pa 55 acil yardım bilgi

Merhaba, ekran ışığının solması ve çalışma sırasında kilitlenmeler, bana bir voltaj sorunu varmış gibi geldi. Cihazınızı kulaklık ile kullanıp (hoparlörleri kapatarak) bir deneyin...

eyvallah bir bakıyım selamlar

mcagis kardeşim aynı olay kulaklık takılıykende oluyor ama adaptör orjinal olmayabilir ondan yapabilirmi

Sadece midi calarkenmi yapiyo bu sorunu

Ben PA55'in adaptörle çalıştığını bilmiyordum, direk 220V'a bağlandığını sanıyordum. O yüzden besleme devresinde bir arıza olabileceğini düşündüm. Ama eğer adaptörle çalıştırılıyorsa, öncelikle cihaza girmesi gereken voltaja göre (genellikle 12V olur) yüksek amperli bir adaptör ile denemelisiniz...

evet midi çalarken yapıyor başkabi r adaptör bulursam onunla deneyecegim teşekkürler

Sadece midide yapiyosa adaptörle bi alakası yoktur şarkının hep aynı yerinde takılıyorsa disketin bozuktur başka disketle denemişindir buyuk ihtimal disket sürücünde bozuk olabilir benim başıma roland g600de gelmişti bu sorun disket bozuktu zaten hemen bozuluyor disketler.

midi bazen donuyor bazen çalıyor ama midi çalatken ekran ışıgı hafif gidip geliyor

herzsman donmuyor tekrar denedigimde çalıyor ritim calarken sorun yok gibi