• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 600 Başka setten sound almak

sieser_1907

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet,Korg Pa 600
mrb arkadaşler başke setten sound almak istiyorum. soundu ve performansı alıyorum ancak ses istediğim gibi olmuyor.performansta empty yazıyor sample buluyorum ancak istediğm sonucu alamıyorum(performans 2 sample ise 2 sini de yüklüyorum olmuyor)neyi yanlış yapıyorum yardım ederseniz sevinirim

Cevap: Pa 600 Başka setten sound almak

arkadaşım bende pa 500tr kullanırken öyle hatalar alıyordum soundu ve performansı aldıktan sonra global dosyasını da en son yükle ama üzerindeki yüklü ilk setin global ayarları kaybolmuş olur naçizane fikrim...

Tşkler bir deneyelim

istediğim gibi olmuyor derken söylemek istediğin sesin istedğin tadı vermemesi ise sorun aldığın set genelde 800 den yada diğer modellerden aldığın için effect ler bire bir birbirini tutmayabiliyor. effectlerle oynaman lağzım ama buda baya bir uğraş istiyor. sen farklı performansların altına sesi atarak dene bide belki daha güzel sesler elde edebilirsin. ben bu şekilde çokharika sesler yaptım. bazılarıda tesadüfen :)