• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600 ' e başka setten ses atma

szdemir_06

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 600 - Bağlama - Ney
Merhaba arkadaşlar,
PA600 e başka setten ses atıyorum. Önce performansı, daha sonra da soundları User bölümünde boş bankalara atıyorum. Hafızada yer açmak için de kullanmadığım soundları siliyorum. Buraya kadar herşey normal. Ancak bu işlemden sonra bazı ritimler bozuk çalıyor. Sizce yanlış veya eksik yaptığım ne var ?

Cevap: PA600 ' e başka setten ses atma

Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

cevap bekleniyor ...

Sesleri atıyorum ritimler bozuk diyorsun. Ne yapmak istediğini tam anlayamadım. Eğer kendi Ritimlerin bozuluyorsa sildiğin soundlar bozulan ritim de kullanılıyordur

Evet başka setten sadece ses alıyorum. Yer açmak için de yüklü setten bazı sesleri siliyorum. Yüklü ritimler bozuk çalıyor. Muhtemelen dediğiniz olay... Peki istemediğim bir sesi silerken hangi ritimlerde kullanıldığını görmenin kolay bir yolu var mı?

Var. Record sonra ok tuşu ardından menü Style Element track Control burdan intro varyasyonları basarak görürsün. 2.yol bu daha kolay track SELECT intro bas vario 1.2.3.4 tek tek bas görürsün

Var. Record sonra ok tuşu ardından menü Style Element track Control burdan intro varyasyonları basarak görürsün. 2.yol bu daha kolay track SELECT intro bas vario 1.2.3.4 tek tek bas görürsün