• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 600 malzeme kalitesi?

• Konbuyu başlatan TUFAN54
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 4K

TUFAN54

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
Klavyemi sattim pa 600 alacam nasip olursa bazı arkadaşlar malzeme çok kalitesiz falan yazmış işe yaramaz diyende var çok beğenende kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim gidip deneyin demeyin klavye denemek için adapazarından istanbula gidilmez.

not: org alındı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa 600 malzeme kalitesi?

ilk alanlardan biriyim simdiye kadarda hic bir problem yasamadim

sanirim sende yasamasin malzeme olarakta nekadar dandik deselerde orgun herhangi bir yerinde sorun yasamadim
eyer sahnede gelen gecen kurcalarsa tabiki org yipranir veyada tozduman icinde dügün yaparsaniz haliyle ne korg nede yamaha nede roland dayanir
ses kalitesi nekadarda korg pa3 x le birebir olmasada(olamazda) bana artiyor ve yetiyorda bence korg pa300 den vazgecersen korg pa600 alirsan pisman olmayacagindan eminim

saygilarimla

ilk alanlardan biriyim simdiye kadarda hic bir problem yasamadim

sanirim sende yasamasin malzeme olarakta nekadar dandik deselerde orgun herhangi bir yerinde sorun yasamadim
eyer sahnede gelen gecen kurcalarsa tabiki org yipranir veyada tozduman icinde dügün yaparsaniz haliyle ne korg nede yamaha nede roland dayanir
ses kalitesi nekadarda korg pa3 x le birebir olmasada(olamazda) bana artiyor ve yetiyorda bence korg pa300 den vazgecersen korg pa600 alirsan pisman olmayacagindan eminim

saygilarimla

Pa 300 istemiyorum zafer arkadaşım sağolsun :) pa 600 almayı düşünüyorum yarın iste bazı yorumlar hevesimi kırdı açıkçası.

zaten tufan ustam

bende tavsiye etmiyorum pa600 ile arada fiyat konusunda cok büyük bir fark yok pa600 gercekten yabana atilacak bir org degil
piyasa setlerinde öyle sesler varki birebir sanki, ve pa3x in setini bile okutabiliyorsun diyelimki yenilik istiyorsun seti sil baska set yükle ileki icindeki cüneyt beyin setini kulanmak zorunda degilsin

pa300 de kapilar kapali ne varsa onu kulanmak zorunlulugu var

korg pa600 öyle cok nazik bir alette degil simdiye kadar tuslar olsun dügmeleri olsun veyada picbendi olsun bende kirilmadi belkide yurtdisindakiler baskami yapiliyor bilmiyorum ama sanmiyorum
birazda kulanm,aya bakar bence dedgigim gibi hor kulanirsan hic bir org dayanmaz üstüne alinma lütfen yani hor kulanilirsa demek istedim bu ama herseyde öyledir yanliz orglarda degil

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

zaten tufan ustam

bende tavsiye etmiyorum pa600 ile arada fiyat konusunda cok büyük bir fark yok pa600 gercekten yabana atilacak bir org degil
piyasa setlerinde öyle sesler varki birebir sanki, ve pa3x in setini bile okutabiliyorsun diyelimki yenilik istiyorsun seti sil baska set yükle ileki icindeki cüneyt beyin setini kulanmak zorunda degilsin

pa300 de kapilar kapali ne varsa onu kulanmak zorunlulugu var

korg pa600 öyle cok nazik bir alette degil simdiye kadar tuslar olsun dügmeleri olsun veyada picbendi olsun bende kirilmadi belkide yurtdisindakiler baskami yapiliyor bilmiyorum ama sanmiyorum
birazda kulanm,aya bakar bence dedgigim gibi hor kulanirsan hic bir org dayanmaz üstüne alinma lütfen yani hor kulanilirsa demek istedim bu ama herseyde öyledir yanliz orglarda degil

saygilarimla
özellik ses ritim sample alması hepsi harika onda şüphem yok kısmet olursa yarın alacam bakalım.

500tr mi sattım aldım ben 1 ay zor katlandım o alete hemen sattım bu benim kararım düşüncem kimi beğenir kimi beğenmez 1 ay olmadan evde durduğu yerde picht bend kablosu koptu daha 50-100 defa anca dokunmusum picht bender e malzeme e vet gerçekten zayıf alırsanız 2 . el alın satarken fazla zarar etmemiş olursunuz sıfır alıcaksanız bence gidin ikinci el pa900 alın daha mantıklı 1500 gibi fark eder ama değer saygılar

500tr mi sattım aldım ben 1 ay zor katlandım o alete hemen sattım bu benim kararım düşüncem kimi beğenir kimi beğenmez 1 ay olmadan evde durduğu yerde picht bend kablosu koptu daha 50-100 defa anca dokunmusum picht bender e malzeme e vet gerçekten zayıf alırsanız 2 . el alın satarken fazla zarar etmemiş olursunuz sıfır alıcaksanız bence gidin ikinci el pa900 alın daha mantıklı 1500 gibi fark eder ama değer saygılar

Yorumunuz icin tesekkürler seninkinde uretim hatası vardir malzemenin kalitesizliğini anlarimda kablo kopmasi lehimi yapan çinlinin uyuya kalmasindan olabilir :)

korgun butun serisini kullanmış biri olarak sana fiyat performans en iyisini hakeden cihaz olarak pa600 diyorum.. korgda pa500 haricinde butun aletlerden memnun kalmışımdır ama parasını helal olsun diyerek tek hakeden cihaz pa600dur...

600 cok super bi cihax x3 cikisina sahip saund vok temiz 128 poli ozellikle dikkatinizi cekerim tabiki arada exit tusu oktav ve tranpose tuslari basili kaliyo ama bunlara ragmen yinede al diyemem fakat yeni nesil cihaz sonucta artilari var ram yakma derdi yokmp3 caliyo extra kite ihtiyac yok valla nazik davranirsan orgu al derim ben aldim 1 senedir pichtbendi degistirdim sadace

korgun butun serisini kullanmış biri olarak sana fiyat performans en iyisini hakeden cihaz olarak pa600 diyorum.. korgda pa500 haricinde butun aletlerden memnun kalmışımdır ama parasını helal olsun diyerek tek hakeden cihaz pa600dur...

Günaydın usta.. pa600'ü al. işine bak. kötü eleştiri yapanları çok dikkate alma. ben şahsen kullandım..bir sezon boyunda salonda düğün yapıldı. şu an 3x kullanıyorum. cihazımı satmak zorunda kalırsam tereddütsüz pa600 alırım. emin olabilirsin..durmak yol ileriii devam.. hüseyin babacan çorlu:)