• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 600 ördü kader ağlarını

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

okan09

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa600 Bateri Bağlama
PA 600 kısa demolara devam Yusuf Güney Ördü Kader Ağlarını

Cevap: PA 600 ördü kader ağlarını

üstad çok güzel olmuş eline sağlık...

yüreğine sağlık bi sezen aksu dinleyelim ney sesini duyalım pa600ün

Abi damar olsun da sen çal yeterki senin slovlar hep benim tarzda ney kaval macun ara sesler zaten hastasıyız bi sezen bi emrah isteriz abi senden aslında okumak isterim malum ağzımda 8dikiş yok mayısa kadar org düşünmüyorum pa600 ev ortamı için kafama yatıyo

Abi damar olsun da sen çal yeterki senin slovlar hep benim tarzda ney kaval macun ara sesler zaten hastasıyız bi sezen bi emrah isteriz abi senden aslında okumak isterim malum ağzımda 8dikiş yok mayısa kadar org düşünmüyorum pa600 ev ortamı için kafama yatıyo

Alicim gerçekten çok üzüldüm ,yakalanan şerefsizler inşallah hapiste çürüyüp giderler,bizler burada küçük yerde yaşıyoruz ALLAH tan bu tip şeyler olmuyor buralarda,büyük yerin pisliğide çok devamlı tetikte olmak lazım,ne kadar silaha karşı olsamda boş gezmemek lazım aslına bakarsan,emrahtan bide sezenden yarın senin için çalmaya çalışacağım,ses aralığın ne dir ?

Götür beni sol la arası okuyorum

ellerine sağlık üstadım gayet güzel demolar

ellerine sağlık

sağolun arkadaşlar,demoları kısa tutmamın sebebi cihazı tanıtmak yani pa 600 ile hertürlü işin altından fazlasıyla gelebilirsiniz maksat pa 600 ün ne oldup olmadığını alacak arkadaşlara yardımcı olmak babında kısa tanıtımlardır...