• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 600qt setin içinden ses ve ritim silme konusunda yardımlarınızı bekliyorum

• Konbuyu başlatan emrahx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K
Enst.
Yok
merhabalar arkadaslar setime bayağı ses yükledim başka setlerden ve farkına varmadan 102 mb buldu setim. içinden ses silmeyi çok denedim sound menüsünden sildim sadece adını sildiğini gördüm. çok arastırdım denedim ama kendim bir türlü başaramadım. siz değerli üstadlardan yardım istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim...:(

Cevap: pa 600qt setin içinden ses ve ritim silme konusunda yardımlarınızı bekliyorum

silmek istedigin ses veya sesleri belirledikten sonra veya tek tek farketmez,sesi bul sag ustteki tirnaktatan delete yap o kadar,silinmistir....eger o banki komple silmek istersen tirnak-slecht all bank-delete....

Cevap: pa 600qt setin içinden ses ve ritim silme konusunda yardımlarınızı bekliyorum

silmek istedigin ses veya sesleri belirledikten sonra veya tek tek farketmez,sesi bul sag ustteki tirnaktatan delete yap o kadar,silinmistir....eger o banki komple silmek istersen tirnak-slecht all bank-delete....

dostum dediğin gibi yapınca olmuyor sadece adını siliyor. örneğin benim set 102 mb oldu 15-20 tane ses sildim yine aynı.102 mb. sanırım setin ana dosyaları hala duruyor...

dostum dediğin gibi yapınca olmuyor sadece adını siliyor. örneğin benim set 102 mb oldu 15-20 tane ses sildim yine aynı.102 mb. sanırım setin ana dosyaları hala duruyor...
O zaman;
userden silmek istediğin sample sesin ismini sil (üst tırnak delete yaparak ) sonra sound menü yap en altta solda pcm saple seçeneğini seç ortadaki seçeneği tıkla ( ismini silip boşa çıkan sample ses silinir )

not: ismini sildiğin sample ses başka sample sesde ses birleştirilip osc de kullanıldıysa ses silinmez ....

O zaman;
userden silmek istediğin sample sesin ismini sil (üst tırnak delete yaparak ) sonra sound menü yap en altta solda pcm saple seçeneğini seç ortadaki seçeneği tıkla ( ismini silip boşa çıkan sample ses silinir )

not: ismini sildiğin sample ses başka sample sesde ses birleştirilip osc de kullanıldıysa ses silinmez ....

dostum senide yoruyorum ama. yanlıs bir sey yapmamak için resim ekleme ihtiyacı duydum. dediğini yaptıgımda şu bölüme geliyorum acaba yanlışmı geldim . dogru geldiysem hangi seçeneği tıklamalıyım. ortadaki secenek dedin ama burda 2 seçenek var :)
vzMWXr.jpg

6R3W99.jpg

tamam dogru,delete non -asigned users pcm samples.en allatakini secersen butun seslerini siler

çok tesekkur ederim Allah razı olsun. sayende 80 mb' ta düştü. ne kadar tesekkur etsem azdır.
son bir şey sorabilirmiyim? takıldıgım birde ekran rengi değiştirme konusu var eğer biliyorsan yardımlarını bekliyorum bilmiyorsan öyle kalsın çok önemli değil :D

çok tesekkur ederim Allah razı olsun. sayende 80 mb' ta düştü. ne kadar tesekkur etsem azdır.
son bir şey sorabilirmiyim? takıldıgım birde ekran rengi değiştirme konusu var eğer biliyorsan yardımlarını bekliyorum bilmiyorsan öyle kalsın çok önemli değil :D

estafurullah,gule gule kullan.ekran ayarinida global-tuning-display,ordan renk secenekleri hangisini istersen sec ok.bitti.selamlar....