• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600qt nin setini pa2x de kulanabilirmiyim bir kere denedim org kitlendi saygilar

hasmuzik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 800
degerli arkadaslar pa600qt nin setini pa2x de kulanabilirmiyim saygilar,

Cevap: pa600qt nin setini pa2x de kulanabilirmiyim bir kere denedim org kitlendi sayg

kullanamazsn kardsm ama 2x setını 600 de kullanrsn anck zatn ne geregı var kı 2x e 600 setıne

Cevap: pa600qt nin setini pa2x de kulanabilirmiyim bir kere denedim org kitlendi sayg

insanın başına ne geliyorsa meraktan geliyor vaktiyle bende gemwk4 de ram ve hdd takacaktım bazı arkadaşlar uyardı çok hassas yakarsın dediler meraktan açtım ekran soketini ters takmışım alet çöpe gitti ogündür bugündür alete bişey yüklerken bile yüz kere düşünür elli kere danışır 10 kere yükleyip deneyenlerden sonra yüklerim :)

haklisiniz arkadaslar fak ben bøyle duzenli set gørmedim elimde butun usb,iler var fakat pa600 harikka bir saund veriyor ,onun icin pa2x e yuklemek istedim ,saygilar

pa600 setı pekte guzl degl ıcnde ck az rıtm var suanda

kullanamzsın kardeşim P600qt nin içinden hiç birşey alamazsın kilitlidir hatta kendi orgundan bir ses atsan tekarar attığın sesi almaya kalksan alamazsın onuda kilitliyor.

pa600 setı pekte guzl degl ıcnde ck az rıtm var suanda

az ama içinde usb ritimleri ve kitleri var ya bu demek oluyorki senin kullandığın setten 3 katdaha temiz sound demek saygılar

600 setini pax 2 ve 3 e yüklersin arkadaşım ama globali sil 600 setindeki globali

yükleme şöyle olur anlatim 1 çnce proğram sonra performans sonra ritimler sonra saund bu şekilde ve aleti kapatıp açarsın ..... son olarak pa600 ü osd işletim sistemini son versiyonu çıktı yü,kle öyle seti yükle kardeş sevgiler korg_adana bayii

pa600 setini pa2x yukleyemessiniz yuklemeye karkarsanız org kılıtlenır komple format atmak gerekir hemide buyuk olanından denenmiştir boşuna uğraşma korgun yeni modelinden eskiye set yukleyemessin rakamlar kucuk olsa bile...