• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 arıza bakar mısınız ricam

memo63005

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
slm, orgu açtığımda 2 dakka sonra orgta karıncalı sesler çıkıyor ve sonra ritim ve sesler kesiliyor tabi bu arada o hışırtı sesi giderek artıyor. arıza nedir acaba ustalar böyle birşeylerle karşılaştınız mı... hani televizyonu açarsın ekranı önce karıncalı olur ya bide ses çıkarır o tip bi bozuk sestir...

Cevap: pa 80 arıza bakar mısınız ricam

yükledğin ya alt setten virüs almıştır yada kart başka bir nedeni olamaz 0546 236 96 21 ararsan yardımcı olabilirm

Birde hiç kartı takmadan orgu tesisata bağla ve fabrika rtimlerini çal ve sonucu bize bildir hep beraber çözelim. Geçmiş olsun Saygılarımla,

ustam o bendede vardı elektirik sıkıntısı ola bilir bendeki tozlanmadan dolayıydı orgu aç bi potlarını temizle ses potlarında tozlanma vb. şeyler varsa o yüzdendir yada dediğim gibi elektiriktendir ha bu elekritik orgun içindeki bir sıkıntıdanda ola bilir gelen woltajdan da ola bilir

ritim ve setle ne alakasi var yanlis bilgilendirmeyelim lutfen bu sorun adi ustunde ses kartiyla alakali ac orgun icini ses karti kablolarini sok cikar ufle yada yerinden sok tekrar tak duzelir ayni sorunu kac kez yasadim ondan biliyorum