• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 80 için Mavilim Karti Alacağım Ama ........

Cevap: PA 80 için Mavilim Karti Alacağım Ama ........

Korg Pa80 Virüs Silme Anlatim

Korg Ritimleri/User sesler/Sampler - Korg PA80

anlatim, korg, pa80, silme, virüs

Korg Pa80 Virüs Silme Anlatim

Korg pa80 virüs silme Anlatim

Elinizdeki seti açın içinden 4 adet dosya çıkacak bunlar

1 global
2 performans
3 program
4 style

bunların içinden 3 numaralı yani program dosyasını açın bu dosyanın içinde 3 adet dosya olması lazım

bunlar

user 1
user 2
user dk olması lazım

onlardan başka dosya varsa ( user 3 user 4 user 5 vs.) bunları silin yani setin içinde sadece user1 user2 userdk kalacak
ondan sonra orgunuza yükleme yapın

globalide yükleme yapmayın bazen herkes globalini kendine göre ayarladığı için setlerde problem olabiliyor

orgunuzda virüs varsa veya kontrol etmek için

disk tuşuna basın
erase tuşuna basın
f1 tuşuna basarak altında fd crd yazan yere ssd gelince
f3 tuşuna basarak open diyoruz

karşımıza tekrar 4 dosya çıkacak

global
performans
program
style

burada programı açıyoruz
karşımıza tekrar 3 dosya çıkması lazım

user 1
user 2
user dk olması lazım

eğer bunlardan başka dosya varsa (user 3 user 4 user 5 vs.) orgunuzda virüs var demektir
bunları f2 erase ile teker teker silmeliyiz

Bir şey daha farkettimm F1 den SSD yi açtığımızda Orgumuzun içindeki virüsleri temizliyoruz bazı kart backublarında da bu olayı farkettim yani kart backubu içindede bu tip virüs olayını teşhis ettim buda orgumuzun kasılmasını donmasını sağlıyor

F1 ile CRD yi açalım aynı şekilde Programı açalım onunda içinde

User 1
User 2
User dk

olması lazım ama bazı yüklediğim kartların backubundada aynı olay karşıma çıktı

User 3
User 4

Gibi klasörler geldi bunlarda virüs olduğu kanısındayım onu temizleye bilirmiyiz karttan direk o klsörleri silersek kartın backupuyla oynamış oluruz buda kartın bazı fonksiyonlarının çalışmamasına neden olur bu durumda yapmamız gereken başka backup yüklemek onuda konrol etmeliyiz ama yok ben bu backubtan memnunum derseniz o backupu güvenilir sitelerden indirmemiz lazım

Yukarıda okudum. Fransa da disket bulmak çok zor ve bendeki disketler de bozuk demişsin. Madem öyle orgunda Harddisk yokmu? sana Harddisk ve bu harddiski PC ye bağlayabileceğin harddisk kutusu lazım bir aparat yani. Bu harddiske hertür backup koyar ve direk orgdan yükleye bilirsin.

Ekli dosyalar

• img20121125174037.jpg
    img20121125174037.jpg
    114 KB · Görülen: 244
Moderatör tarafında düzenlendi:

hard disk var tabiii simdi benim istedim sey flash karti silmek disket kulanmadan tabi sonra yine disket kulanmadan icine backup yuklemek istiyorum

usta diyelim aparat aldim sonra nasil yapacam karti silmek icin sonra backup yuklemek icin

Ben sana öğretirim sen özeline gelecek linklerin hepsini indir wınrar yap tek klasörde topla harddiskine at gerisi kolay Saygılarımla,

usta indirdim fakat 16mblik dosyalar var vebenim kartim 8mb'lik

en iyisi hocam 16 mb lık bir kart al istediğin m.c.e programı at rahatına bak

evet dogru diyorsunda burda yani fransada onu bile bulamazsin acaba benim 8mblik karti bilgisayara baglasam ve direkt silsem olur mu ?

evet dogru diyorsunda burda yani fransada onu bile bulamazsin acaba benim 8mblik karti bilgisayara baglasam ve direkt silsem olur mu yani pcmcia girisli bir bilgisyardan 8mblik kilitli karti silebilirmiyim ?