• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 set tavsiyeniz acaba hangisi dir

• Konbuyu başlatan kall
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 7K
Abim harddiski bağlıyorum onda sorun yok. Eski notebook karma set yapmak için, bildiğim kadarıyla kartla işlem yapmak için xp ve bağlantı noktası lazım, mce programı için. Elimdeki güncel laptop ile yapabilirmiyim?

Cevap: pa 80 set tavsiyeniz acaba hangisi dir

Sayın SAZGRUBU üstadım türker multi kartla ilgili bir şey yazmamışsınız.Elinizde mevcutmudur,mevcutsa paylaşma şansınız varmıdır.
Saygı ve Selamlarımla...

Program yapanlar, arkadaş ortamında çalanlar ve evde keyif yapanlar için ugo kart ve seti tavsiye ederim. Soner setlerle aynı taban. Sonerinde güzel ritimleri var, birleştirilirse iyi bir şeyler çıkıyor ortaya. Günlerdir bir sürü kart ve set denedim, en güncel soundlar bu kartta, pop, vahde, slow tarzlar için gayet iyi. Klarneti mükemmel, modulationla duyguyu verebiliyorsunuz. Düğün dernek için erol ömer kart. Onund romanları ve lead'leri çok hoş.

Cevap: Re: pa 80 set tavsiyeniz acaba hangisi dir

Abim harddiski bağlıyorum onda sorun yok. Eski notebook karma set yapmak için, bildiğim kadarıyla kartla işlem yapmak için xp ve bağlantı noktası lazım, mce programı için. Elimdeki güncel laptop ile yapabilirmiyim?

Üstadım M.C.E programını hiç kullanmadım dolayısıyla kart düzenlemesini de bilirim diyemem. Set demişsiniz de M.C.E sete birş ey yapmaz kart içindeki set üzerinden değişiklik yapma yetkisi verebileceği kanaatindeyim. Amaç Karma set ise çok basit kartına uyumlu veya uyumlu olabileceğini düşündüğün setleri önce diskete at, mevcut kartına ait ve orga yüklemiş olduğun setin içinden beğenmediklerini not al. Ekleyeceğin set disketini orga tak direct FD tuşuna bas sonra FD yani disket teki rtim ve ses leri yüklemeden önce çal beğendiklerini not al ve tek tek orga daha önce beğenmediğin rtim veya seslere at. Bu şekilde sayısız setten kendine özgü bir karma set oluştur sonra orgun ALL dosyasını diskete at işte sana ait karma set bu settir. Kolay gelsin Saygılarımla,

Hocam bende çok güzel bir set yaptım istanbuldaysan gel sana yüklerim bu Setleri

Hocam bende çok güzel bir set yaptım istanbuldaysan gel sana yüklerim bu Setleri

İstanbulda olmayanlar içinde bi güzellik yapıp burada paylaşsan makbule geçer :)

Re: Cevap: pa 80 set tavsiyeniz acaba hangisi dir

Eyvallah çok teşekkür ederim. İstanbul'dayım ama pa1x aldım. Siteye yüklerseniz ihtiyacı olanlar faydalanır, tabi mümkünse.

Pa80 de paffstar set en iyisi gibi görünüyor.

Cevap: Re: Cevap: pa 80 set tavsiyeniz acaba hangisi dir

Eyvallah çok teşekkür ederim. İstanbul'dayım ama pa1x aldım. Siteye yüklerseniz ihtiyacı olanlar faydalanır, tabi mümkünse.

Pa80 de paffstar set en iyisi gibi görünüyor.

Tanıtım videosu mu mevcut mu ? Fikir sahibi olmak adına ilgilenen arkadaşlar için kolaylık olabilir üstad..