• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 80 soru ?...

gokhanylmz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
......

........................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa 80 soru ?...

Evet kardesım aynen oyle tek sorun Pa80 nde cıkıslar nasıl bılmıyorum ama pa55tr de Cıft cıkıs war Rıght left .. Cıft cıkıssa mecbur 5+1 ın gırısı tek oldugu ıcın Tek cıkıs alacaksın oda pek sorun olmaz sadece rıtımın ıcnde seslerın cıkısı 2 ye ayrıldıgı ıcın seste eksılık hıssedersın ama pek etkılemez.. Mıkrofana gelınce 2 kanal gırıs kullanabılıyorsun klavye ustunden.... Mıkrofonu orya baglayıp cıkıs yerınden tek kanal 5+1 e alabılırsın hıc bır sorun olmaz.. Bn pa55tr de ole yapıyorum sısteme bglamaz uzun suruyor... ama 5+1 Ile dugun yapmaya kalkma rezıl olursun =)saygılar kolay gelsın..

Yok hocam yaa ben hobi amaçlı evde kullanıyorum, düğün için değil kendi kendime çalıp söylemek için... yani ses gelir 5+1 den mikrofona konuştuğumuzda... gelirse iyi birşey teşekkürler kardeşim sağol herşey için...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bence 5+1 i pa 80 in kulaklık çıkışından bağlantı yapsan daha net ses alırsın sadece orgun kolonlarından ses alamazsın ama zaten 5+1 den sesi alıyo olacaksın ondan sonra bak keyfine :)

Öyle yaparım zaten phone yazan yere bağlarım güzel olur...teşekkürler...