• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 soru

• Konbuyu başlatan han80
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

han80

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaslar pa 80 e ( yapistir.koclar,haydeee )vb gibi sesler nasil yukleniyor.bu sesler heralde pad yazan yerde bulunuyor .bir cok set denedim fakat hicbirinde bu sesler yoktu.bilemiyorum bu sesler setten ayri mi yukleniyor acaba ?yardimci olursaniz sevinirim sindiden herkese tesekkurler .

Cevap: pa 80 soru

anlayamadim tam olarak neyi nasil yapacagim biraz acikca anlatirsan cok memnun olurum cok sagol

kartında boş hafızan varsa yüklersin yoksa yükleyemezsin kardeşş..yada kartını değiştir...eğer kartında boş yer var ise diskete wawe olarak yükle ..program tuşuna bas record ta bas sonra menü load sampleden yükle

bu sesleri biri bana atabilirmi

Bu seslerin bulunduğu kartın ismini ve mce varsa setin ismini yayınlara bilirmisiniz

doğu kart cevo

benim kart cevo degil arkadaslar

nerdeyse bütün kartlarda bu tarz sesler kitlerde mevcuttur.octav tuşunuda kullanarak kitleri tek tek gez bulursun,istediğin sesi seçtikten sonrada istediğin pad tuşuna kaydederek atayabilirsin..