• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 yavaş yavaş bitiyomu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa 80 yavaş yavaş bitiyomu ?

zamanın da efsane olan Rolan E-70 .. , E-86 ve G-800 ler nasıl bittiyse E-80 de hatta PA 800 de tabiki bitecek... pa 80 su an hala güncel ama... dediğin gibi yavaş yavaş çaktırmadan çaktırmadan bitmeye başlıyor... bence... pa 800 e gecmek lazım... su an dovız de ucuz 195 gibi 1.900 euroya 3.700 tl.. ye sıfırı almak lazım bence herkese kolay gelsin saygılar..............

Herşeyin bir sonu vardır.

sessiz mce kart bulup,korg pa 80 ne istediğiniz beğendiğiniz davul kitlerini orgun modeli ne olursa olsun atabilirsiniz..örneğin yamaha orgda batery beğendiniz atabilirsiniz örneğin korg pa800 setten robo kick beğendiniz atabilirsiniz.bateriyi istediğiniz rtymin altına kopyalayabilirsiniz.herangi orgdan waw kayıt alıp kmp ye ceviripte atabilirsiniz.bu canlı bateride olabilir.sizin orgu nekadar bildiğiniz önemli.kullanmak önemli.kullanamayıp aleti bilmedikten sonra en pahalı alet olsun ne işe yarar.bu anca korg un işene yarar.bu gün pa 80 hertürlü müziğe cvp verecek alet.gerisi zevk meselesi zaten.mekancılara gelince mekancıları şımartan yine müzisyendir mekancının benim orgumdan ona ne.yapılan müzik beğenilmesse konuşsun.insanları eğlendirmek önemli değilmi.

pa 80 kötü yanı kartı tek tek silememek kartın 16 mb oluşu benim düşem o.polifoniğinin düşük olmasıda eksi.yeni org yeni teknoloji herzaman güzeldir,tabiki hakkını verebilene.

arkadaşlar modası geçiyor dediğiniz pa80 şu anda temizi 2400-2600tl arası.mayısta 3000tl,yi görecek.güneş balçıkla sıvanmaz.atalarımız ümit besen,c.kurtoğlu,arif susam vs daha birsürü üstadımız pa800 çıkana kadar hep pa80 ile sahne ve kaset yaptılar.sx3000 kullananı hiç görmedim.hadi biz cahiliz de üstadlarda mı anlamıyor.birçok sitede de adı bile geçmiyor.sadece burda bir arkadaş o da herhalde kullandığı için methetmeye bayılıyor.bu arada da pa80 e sallayıp duruyor.sadece gülüyorum.iyi ki pa80 almışım ve de daha üst org alamıyacak olanlara tavsiye ediyorum.altın gibi alet.istediğin anda git kuyumcuya bozdur para kazan he he.zarar etme ...piyasanın kıralı pa800,prensi pa80 dir.bir arkadaşın dediği gibi,eşeğin bilmeden yediği ot karın ağrıtırmış.bu sözü seviyorum.

hocam pa 80 eskimez nedenmi,yeni çıkan org serileri bile daha pa 80 kadar iş yapamıyolar,,or 700 tr pa 500 tr gw8 exr 46 bunlar pa 80 ne göre daha yeni model orglar ama pa 80 in yanına bile yaklaşamazlar,,bence pa 80 daha çok gider,çünkü her türlü müziğe cvb veren bilen org,,cvb veremiyeceği müzik yada müzik tarzı yoktur,,saygılar

senin deeiğin org lari kullanan yok dedin org larin hepsi teneke zaten sen neden bahsediyon hayatinda x2 x1 800dinledinmi sende pa80 büyük gösteriyon kabul edin pa80öldü artik

pa80 kendi sınıfındaki orglar içersinde bir numaradır.pa800,x1,x2 üst sınıf aletlerdir.bunlarla kıyaslamak insafsızlık olur.benim anlamadığım demode alet hurda fiatına satılır,pa80 altın fiatına satılıyor.daha 10 sene pa80 konusu devam eder.

arkadaşlar modası geçiyor dediğiniz pa80 şu anda temizi 2400-2600tl arası.mayısta 3000tl,yi görecek.güneş balçıkla sıvanmaz.atalarımız ümit besen,c.kurtoğlu,arif susam vs daha birsürü üstadımız pa800 çıkana kadar hep pa80 ile sahne ve kaset yaptılar.sx3000 kullananı hiç görmedim.hadi biz cahiliz de üstadlarda mı anlamıyor.birçok sitede de adı bile geçmiyor.sadece burda bir arkadaş o da herhalde kullandığı için methetmeye bayılıyor.bu arada da pa80 e sallayıp duruyor.sadece gülüyorum.iyi ki pa80 almışım ve de daha üst org alamıyacak olanlara tavsiye ediyorum.altın gibi alet.istediğin anda git kuyumcuya bozdur para kazan he he.zarar etme ...piyasanın kıralı pa800,prensi pa80 dir.bir arkadaşın dediği gibi,eşeğin bilmeden yediği ot karın ağrıtırmış.bu sözü seviyorum.
bence para ediyorken bir an önce bozdursan iyi olur yoksa düşüşe geçti fiyatlar pa80

arkadaşlar pa80 le pa800 ü nasıl kıyasladığınızı bir anlatırmısınız lütfen...
farklı aletler...
birde kayserili tamirci abimiz roland g-600 üzerine org tanımam diyor...
ona hiç bir şey demiyorum...

he he benim o imkanım var en azından.ya sen ne yapıcan sx3000 i.zaten satamıcak olmandan dolayı evin nüfusuna geçirmişindir.ömür boyu mutluluklar dilerim ikinize.fiatı düşenler aşırı kullanılmaktan hoşafı çıkan pa80 ler.onların ölüsü bile senin orgundan fazla para ediyor piyasada.nerden biliyorsun dersen,4 senedir org alır satarım piyasadaki bütün satış sitelerini hergün tararım.hangi org ne eder bilirim.ölü sezonda 2400 e gidiyo pa80,mayısta bak bakalım ne olacak.o zamanki pa80 ile sx3000 ikinciel fiatlarına bakarız bakalım hangisi altın hangisi teneke...saygılar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...