• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 yavaş yavaş bitiyomu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa 80 yavaş yavaş bitiyomu ?

alım satım da kural..ölü sezonda malı alacaksın sezonu gelince karla satıcaksın.bunu öğrenmekte fayda var.netice de herkes kendi orguna baksın.kendi orgundaki eksiklikleri yazarsa daha gerçekci olur.herkese kendi orgu kabe devesi,başka org uyuz eşek mi yani.ne bileyim yani keşke pa80 nim 16mb değil de 250 mb olsaydı.daha fazla sample atılabilirdi gibi.ama daha korgun adını duyar duymaz iğne batmış gibi fırlayıp hemen kötülemeye başlamak çok yanlış.bir orgun bitip bitmediğine onu kullananların tercihi belirler.kullananı çoksa,azalmıyorsa saygı duyulması gerekir.saygılar...

akor hocam son sözü söylemiştir...
iyi işler...
saygılar...
katılıyorum...

teşekkürler hasan hocam.bu konu artık kilitlenmeli.pehlivan tefrikası gibi uzadıkça uzuyor.yazmiyim diyorum tesadüf bakacağım tutuyo bi bakıyorum bana cevap hakkı doğmuş.şimdi gene kızan olacak ama konu başka org hakkında olsa hemen kilitlenirdi.korg hakıkında olduğu zaman kimse çıkıpta arkadaş burda birçok kişinin kullandığı bir org için aleyhte bir konu açılmış kilitlenmesi lazım diyen yok.çekecem kulaklarını sevgili moderetörlerimin kulağını biraz he he...saygılar...

geç oldu ama kusura bakmayın :D

ben de bişiler yazıp kapatayım konuyu :D

Korg markasında en beğendiğim model pa80 'dir. Bunu, teknik açıdan değil, malzeme açısından konuşuyorum. Üretiminin üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen, hatta üretimi duran ve hatta yedek parça garantisi bile tedahülden kalkmaya başlayan bir alet olmasına rağmen alım satımıyla bu işin ticaretini yapan insanlara iyi paralar bırakıyor.
Üstelik 800 'e nazaran güzel malzeme kullanmışlar. En azından kasaları vida tutabiliyor.

Fakat şunu samimiyetimle söylüyorum Pa800 2000€'nun orgu değil!.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...