• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 256 mb ram ve emo usb

• Konbuyu başlatan udi79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 1K

udi79

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600,Ud
Arkadaşlar selamlar 256 mb ram ve emo usb hakkında görüşlerimi paylaşmak istiyorum.
3 seneden beri pa 800 ve emo usb kullanıyorum daha önceden pa 80 vardı.
Klavyedeki ritimlerden ve seslerden sıkıldım ve 1 ay önce 256 mb ram taktırdım.
abartısız 40 a yakın set yükledim içlerinden hoşuma giden ritimleri ve sesleri tek tek aldım ve gerçekten çok zahmetli bir iş.
İlk dinlediğinizde kulağa hoş geliyor ama program esnasında çalmaya başlayınca çamur gibi karışık geliyor sesler bunuda nerden çıkardın diyeceksiniz emodan bir ritim açtığım zaman kalite farkını anladım.O kadar zamanımı verdim ritm toplamak için hiç birşeye yaramadı toplasan 10 tane sağlam ritim buldum.
Anlatmak istediğim elimizdeki emonun yada şöyle diyeyim hangi usb olursa olsun kıymetini bilelim 256 mb ram'ada o kadar para vermeye gerek yok.Yanlız şöyle söyleyim niyetim emo usb yi göklere çıkarmak değil onunda çok eksiği var pa 800 e yaptığı usb'sinde.ama özel yapılan usb ler piyasa setlerinden gerçektende kaliteli neticede bayağı bir emek var.Anlayacağınız ben hayal kırıklığına uğradım ritmler konusunda.Sadece görüşlerimi belirtmek istedim yanlış anlaşılma olmasın teşekkürler.

Cevap: pa 800 256 mb ram ve emo usb

mutlaka usb..ler de daha temiz saund kalitesi var...harici ritimleri de RİTİMLERİN EFEKTİNİ BİRAZ KISMAYI da bi dene istersen...saundlar biraz daha güzellşebilir...formlar da anlatılmış nasıl yapılacagı........