• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 e 3x Sistemi Atmışlar

Cevap: pa 800 e 3x Sistemi Atmışlar

arkadaşlar pa800 e 3x sistemini koysalar ne olur.Sample ları 3 x gibi okumazı mümkün değilki.Bir kere ses kartının değişmesi lazım.Yoksa sesleri ve drum kitleri kaliteli olarak okuması mümkün değil.Pek heyecanlanmayın bence.

arkadaşlar pa800 e 3x sistemini koysalar ne olur.Sample ları 3 x gibi okumazı mümkün değilki.Bir kere ses kartının değişmesi lazım.Yoksa sesleri ve drum kitleri kaliteli olarak okuması mümkün değil.Pek heyecanlanmayın bence.

osyi kırdımmı okur aleti kasıyor varyasyon geçişlerinde ritim geçişlerinde kasar alet

Oda Birşeymi Yaaw :) :) Adamlar Pa50 Ye Yapmış 3x Sistemini Hemide Ribon Controller Bile Takmışlar :) Buyrun İzleyin :) :) Saygılar ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu osu nerden bulabiliriz ?

bos bi calisma.aleti 512 te cikarsinlar.pa800 menusu bana yetiyor.256 artik yetmez oldu.512 sart oldu.

ulann bunlar harbı ısın bokunu cıkarmıslar kımse kusura bakmasında bu ınsanlar bole yaparsa mıllet nasıl ekmek yıyecek ayrıca 3x in sistemini pa 50 ye veya pa 800 e gecırseler ne olcak tad vermezkı neyse cok sınırlendım :)

arkadaşlar bu iş tr de yapılıyor maliyeti 1750 tl main board değişiyor
max audio dahil kullanımda.ribbon ve kasa hariç pa800+3x kardeşliği :)

O Kadar para verdikten sonra pa3x almak daha mantıklı.ama şu var .anakartı yanmış birisi yeni bi anakart alırken 3x anakartı taktırırsa karlı çıkar. yada pa800ün anakartını takas ederek değiştirseler oda biraz ekonomik olabilir

yapın yapın görcem ben sizi ilerde alete neler olacak birden nasıl kapayacak kendini ama daha yapmaz biraz zaman sonra görcem

yapın yapın görcem ben sizi ilerde alete neler olacak birden nasıl kapayacak kendini ama daha yapmaz biraz zaman sonra görcem

nereden biliyosunuz..sizin alet kapatmış heralde kendini..