• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 e 3x Sistemi Atmışlar

Cevap: pa 800 e 3x Sistemi Atmışlar

kuzenimde oldu almanyada yapın ama görün bir şey demicem abi şeye benziyo 1.2 arabada bayır çıkarken klima açmak gibi bir şey

Nasıl yapmışlar ben de anlamadım şimdi PA3X'te 16 tane performans bankası var PA800'de 8 tane e şimdi biz atıyorum bu alete Baju Set yüklemeye kalksak performansların 8'ini yükleyecek 8'ini yüklemeyecek bu sefer global ayarlarda bir sıkıntı olmayacak mı?

Nasıl yapmışlar ben de anlamadım şimdi PA3X'te 16 tane performans bankası var PA800'de 8 tane e şimdi biz atıyorum bu alete Baju Set yüklemeye kalksak performansların 8'ini yükleyecek 8'ini yüklemeyecek bu sefer global ayarlarda bir sıkıntı olmayacak mı?

aletin mainboardı değişiyor.yani beyini aynı 3x gibi oluyor..doğan görünümlü şahin misali..mainboardı değişitigi için O.S yükleyince 3x gibi oluyr.yani saçma bişey :)
fiyatı desenz 600 800 usd gbi rakamlardan bahsediliyor..

hiç gerek yok gereksiz sağlıksız ve boşuna macera sanki pa3xle aynı randımanı vercek o zaman hiç 3x çıkmazdı böyle pa800 pa80 ni bozup modifiye edilip devam ederdi yakında da m3 e m1 falan ritimli yaparlarsa hiç şaşırmam