• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 için ideal kulaklık???

ugraltun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar oturduğum site yüzünden klavyenin sesini istediğim kadar açamıyorum malummmm altlı üstlü komşular.Kulaklık alma kararı verdim.Sizce pa800 de kullanabileceğim en iyi kulaklık marka model bilen varmıdır.Yardımcı olursanız sevinirim

Cevap: pa 800 için ideal kulaklık???

ben bunu oneririm çok kaliteli ben aldım kullanıyorum sesleri tane tane sutudyo gibi tertemiz duyarsın patlatma yok bu marka kalıteli markadır ben çok memnunum

ben bu kulaklığı tavsiye ederim.hem soundu güzel veriyo hem de 2 senedir kullanıyorum tık demedi.

ben bu kulaklığı tavsiye ederim.hem soundu güzel veriyo hem de 2 senedir kullanıyorum tık demedi.

Bu model çok güzel fakat bir yerden sonra kulağı yoruyor.SONY MDR-P80 alabilirsin.Çok hafif ve rahattır.Fiyatı da 30-40 TL.Tam senlik yani.

Bu model çok güzel fakat bir yerden sonra kulağı yoruyor.SONY MDR-P80 alabilirsin.Çok hafif ve rahattır.Fiyatı da 30-40 TL.Tam senlik yani.

SONY MD-R P80 var bende çok rahat bir kulaklık ama ses konusunda beni pek tatmin etmedi tabi o da fiyatına göre , ne kadar ekmek o kadar köfte misali, Yamaha nın monitör kulaklıkları var ucuz fiyatlı, ama test edip almak gerek.

Çok teşekkür ederim.Creative Hq 1900 daha iyi gibi görünüyor.

bence en güzel kulaklık orgun kendi sesidir :) tabi tavsiye edeceğim SENNHEISER HD 407 TONLARI ÇOK GÜZEL OKUYOR

SENNHEISER HD 650 Kulaklık aldım.Şöyle oldu media markete gittim.Yardımcı olan arkadaşlar en iyi kulaklık SENNHEISER HD 650 var ama oda 1 tane ve teşhir malıydı.Nekadar dedim 250tl dediler ama biraz kullanılmış sungerleri eskimiş gibiydi.Rica ettim konuştum 150 tl ye hemde sünger değişimi için kendileri tekrar garanti kaşelerini vurdular.Çok mükemmel ses aldım.Ayrıca sünger değiştirmeyede gerekyok :) :)

Sennheiser güzel bir seçim olmuş bende de 2 adet var. Daha once sony, creative samsung philips denedim.
Kullandıklarım arasında kalite sıralaması yap derseniz 1. Sennheiser 2. Creative. Diğerlerini at çöpe gitsin :D

SENNHEISER HD 650 Kulaklık aldım.Şöyle oldu media markete gittim.Yardımcı olan arkadaşlar en iyi kulaklık SENNHEISER HD 650 var ama oda 1 tane ve teşhir malıydı.Nekadar dedim 250tl dediler ama biraz kullanılmış sungerleri eskimiş gibiydi.Rica ettim konuştum 150 tl ye hemde sünger değişimi için kendileri tekrar garanti kaşelerini vurdular.Çok mükemmel ses aldım.Ayrıca sünger değiştirmeyede gerekyok :) :)

Fiyatı konusunda bir yanlışlık olmasın internet sitelerinde SENNHEISER HD 650 Kulaklık fiyatı 1200 TL civarında.