• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 kullanan hocalarım bakabilir mi acillll

zeki-molla

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 800
S.a öncelikle herkese.Abilerim org usb yı okumuyor nıye oyle oldu anlamıyorum.usb vırus var sanıp temızlettırdım usb yı yıne okumadı.okudu da dosyaları goruntulemıyor bos gosterıyor usbyı.baska bı usb ıle deneyım dedım yıne aynısını yaptı.ıcını bos gosterıyor.format atayım dedım dosyaları goruntulemedıgı ıcın atamıyorumda.yardım edın lutfeeen :((

Cevap: pa 800 kullanan hocalarım bakabilir mi acillll

usbyi taktığında mediaya girip alt sol tırnaktan usb yi seç bazen otomatik açmıyor ssd hafızasını gösteriyor sebebi bu olabilir eğer bununla ilgili değilse usb okuyucu ile ilgili bir problem olabilir buda ancak teknik servis yardımı ile aşılabilir...

nand format çek kanka, büyük ihtimalle düzelir.. teknik servis için erken daha :)

teknık servıs yolu gorundu yanı oyle mı hocam :(

o formatıda cektım yıne aynı kanka :S

Hocam değişik marka usb deneyin.
Ben de S 650' ye bir türlü okutamamıştım usb'yı. meğer Toshiba'yı desteklemiyormuş :)

hocam sımdıye kadar hep toshıba kullandım 800 de ama sımdı ne olduysa usb yı orga taktıgımda toshıbayı goruyor ıcını acıyorum bos gosterıyor yav kafayı yıcem.nond format attım sımdı orgu actıgımda sıyah bı ekran os present falan yazıyor.dtl yolu gorundu sanırım

os yükle .. sitemizden pa800 o.s indir yeniden işletim sistemini yükle .. donanımsal sorun yoksa os ile sorun düzelecektir..

şu linktekini bir dene.

os yüklemek için yine usb içerisinden os dosyasını göremiyorsan.. orgun arkasındaki usb girişini dene..
belki ön sağdaki usb girişinde sorun vardır.. arka usb girişini denedinmi ?

kardeş yakın olsaydın bana ücretsız yapardım Allah razı olsun demen yeterli ama uzağız yine bi arıza yada yapamadığın bise varsa yaz ulas bana yardımcı olurum