• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 Tosunpasa-karma-roman1.set

TosunPasa

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800 256 mb ram
arkadaslar insallah begenirsiniz bu set dügüncü seti oldu ritimlerde üstüne okuyup güzel show yapabilirsiniz linkte bir problem olursa lütfen cevap yazin simdiden tesekkürler. seti indiren arkadaslardan tesekkür ve yorumlarinizi bekliyorum baska setlerde gelecek hazirliklar yapiyorum Bilmeyen arkadaslara uyarida bulunayim set (16 DK"dir)

Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa 800 Tosunpasa-karma-roman1.set

tşkler hocam eline emeğine sağlık ...

elinize sağlık

bu benım bıgalı hako v1 seddim sen 2 3 ridim eklemiişin sadece .......inanmazsanız pad 1 dekı solo a bakın solo hako 9.8 de ve bnm sedım harıcınde o hiç bir sedde gok:mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:

sayin ecemüzik arkadasim seti ben sadece bir düzene koydum bozuk olan ritimleri ve sesleri temizledim uzun bir emek verdim bir cok setten karma yaptim düzgün bir set olsun diye tamam senin yaptigin setlerden de kullandim emegine eline saglik, ben bu seti düzenlerken cikar amacli yapmadim herkez kullansin diye ,ben pad leri hemen hemen her yaptigim sette kullaniyorum hic bozulmana gerek yok yinede ben (sana) TESEKKÜRLERIMI SUNARIM SAYGILAR