• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 900 e ilk seti kim verecek bakalım ?

• Konbuyu başlatan scart
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 5K

scart

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar aramızda bu konularda yetenekli arkadaşlar var ..pa 900 için düzenlediğiniz bi seti foruma koyunda canlanalım biraz..henüz kimsede tık yok yaww..

Ercan kardeş ilk hareketi senden bekliyorum :)

bi de tulumbacı ve çifteteli demosu veren bi Çanakkale'li bi arkadaşımız vardı ,kendisinden de sadece o iki ritimi rica ettik,oda pek oralı olmadı galiba..canı sağolsun..

bu ritimler paylaşıldıkça hem org daha güzelleşir,hemde bizim paylaştığımız ritimlere başka arkadaşlar ek ,mix ve edit yaparak karşımıza yepyeni güzel setler sunabilirler..

bende setlerden karma topluyorum ama pek ii olduğum söylenemez...yinede becerebildiğim kadarıyla foruma koyucam..

Paylaştıkça çoğalıp güzelleşecekler..

Cevap: pa 900 e ilk seti kim verecek bakalım ?

koko hasan set var pa800 içn ordan roman cek kendıne super

tüm pa serisi setlerini taradım ama halen ele avuca gelir güzel bi şey elde edemedim..

arkadaşlar aramızda bu konularda yetenekli arkadaşlar var ..pa 900 için düzenlediğiniz bi seti foruma koyunda canlanalım biraz..henüz kimsede tık yok yaww..

Ercan kardeş ilk hareketi senden bekliyorum :)

bi de tulumbacı ve çifteteli demosu veren bi çanakkale'li bi arkadaşımız vardı ,kendisinden de sadece o iki ritimi rica ettik,oda pek oralı olmadı galiba..canı sağolsun..

Bu ritimler paylaşıldıkça hem org daha güzelleşir,hemde bizim paylaştığımız ritimlere başka arkadaşlar ek ,mix ve edit yaparak karşımıza yepyeni güzel setler sunabilirler..

Bende setlerden karma topluyorum ama pek ii olduğum söylenemez...yinede becerebildiğim kadarıyla foruma koyucam..

Paylaştıkça çoğalıp güzelleşecekler..

bana bakmayın ufak tefek paylaşımlarım olacaktır ama pa900 e tam uyumlu bir set çalışması içerisindeyim yaz sezonuna belki yetişir vakitte pek bulamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben pa900e geçtim yakında bi set paylaşabilirim :)

dün akşam aklıma tyros roland fantom gibi klavyeler girdi. korgtan vazgeçebilirim....

korg pa 900 için tam uyumlu set ihtiyacım vardır.elinde olan varsa yardımcı olabilirmi.ücretlide olabililir.

biraz daha eksiğim var tamamlamaya çalışıyorum..uygun bişeyler bulamazsan sana kendi(toplama) setimi buraya yüklerim bi bakarsın

bir set topluyorum tam şuan için tam uyumlu denemez ancak sürekli ayarlayıp yeni ritim ses ekleyip güncelleme olarakta paylaşıma devam edicem. setin altyapısı hazır ritimler düzenli şekilde diziliyor seslere daha geçmedim önümüzdeki hafta paylaşacağım. tam anlamıyla kullanılabilir olduğu zaman.

vallahi de diyeyim ketron kullanırken 900 e geçiş yaptım set yüklemeyi bile açıkçası bilmiyorum arkadaşlar 2 kere yükleme yaptılar ama umduğumu bulamadım çok da bir şey istemiyorum davullu balıkesir çiftetellisi şıkır şıkır akıcı bir 2-4 birde taylan tarzı roman seslerde düzenli elle tutulabilir oldu mu daha ne isteyeyim :)