• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 900 e ilk seti kim verecek bakalım ?

• Konbuyu başlatan scart
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 23
  • Görülen : 5K
Cevap: pa 900 e ilk seti kim verecek bakalım ?

haydi bakalım ercan kardeş hayırlısı :)

inşallah alt yapılar gümbür gümbürdür..benim tek derdim o..korg 800 ve sonrasında oyun havası ritimlerinde nerdeyse altyapı sesleri hiç duyulmuyor..yükseltebilmek için programda aradım onuda bulamadım..

Moderatör tarafında düzenlendi:

inşallah alt yapılar gümbür gümbürdür..benim tek derdim o..korg 800 ve sonrasında oyun havası ritimlerinde nerdeyse altyapı sesleri hiç duyulmuyor..yükseltebilmek için programda aradım onuda bulamadım..

Merak etme pa 900 de o ACC ve bass lari duyacaksin hatta kulagin alismadigi için onlari kismak bile isteyebilirsiniz.

tam olarak ne yapmak istiyorsun alt yapıları yükseltmen için program aramana gerek yoktu :))
pa 800 menüsünden gerçekleştirebilirsin record/style edit ve buradan ritimin hangi kanalını ayarlamak istiyorsan buradan ayarlayabilirsin accler basslar durm percusyon sormak istediğin birşey olursa yardımcı olurum ayrıca bu işlem en son çıkan bütün korg serilerinde aynıdır..

ben dinledim ercanınım seti gayet güzel pa 900 için herşey çok iyi ayarlanmış:))

tam olarak ne yapmak istiyorsun alt yapıları yükseltmen için program aramana gerek yoktu :))
pa 800 menüsünden gerçekleştirebilirsin record/style edit ve buradan ritimin hangi kanalını ayarlamak istiyorsan buradan ayarlayabilirsin accler basslar durm percusyon sormak istediğin birşey olursa yardımcı olurum ayrıca bu işlem en son çıkan bütün korg serilerinde aynıdır..

sinan kardeşim altyapıları tekrardan yazmakta dahil omak üzere her şeyi yaptım..bu pa80 de ki gibi kuvvetli alt yapı gelmiyor..pa80 de kısıyordum şimdi ise yükseltmek için kendimi paralıyom...record+style edit'tende +bu menüdeyken tekrar menüye basıp style element track kontroldende alt yapıları 127 yaptım yinede tatminkar değil..bende 900 var ama bu 3x tede öyle 800 dede öyle 2x te de öyle...oyun havaları ritimlerinde çok boş meretler..

sinan kardeşim altyapıları tekrardan yazmakta dahil omak üzere her şeyi yaptım..bu pa80 de ki gibi kuvvetli alt yapı gelmiyor..pa80 de kısıyordum şimdi ise yükseltmek için kendimi paralıyom...record+style edit'tende +bu menüdeyken tekrar menüye basıp style element track kontroldende alt yapıları 127 yaptım yinede tatminkar değil..bende 900 var ama bu 3x tede öyle 800 dede öyle 2x te de öyle...oyun havaları ritimlerinde çok boş meretler..

arkadaş sen tam olarak ayar yapılacak yeri bulamadın herhalde istersen ritimlerin 2 katı daha fazla çıkarabiliyon akorları

bu dediğm yerler haricinde altyapıları yükseltebileceğim bi yer varsa süper olur.tarif edersen ben ve bi sürü korg sahibi arkadaşımız sevinecektir. genelde benim yakınmam aslında korkçuların bi ortak yakınması..çaresini yazarsanız eğer çok makbule geçecektir..

sırası ile menü-mixer tunnig-track select-EQ gain-bu butun akorlar ritimler bas tizz orta ses ayarları için bunları yükselttiğinizde sesler daha çok canlanacak ayrıca ritimlerde ise çok daha farklı değişiklikler olucak aynı ekranda tunning de ise akorların ince kalın oktavını ayarlıyabilirsin

alet ve ben düzgün bir sete siz arkadaşların sayesinde inşallah kavuşur. :)