• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 900 hakkında

umut_tr_umut

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa-800 & Roland e-500 or
Öncelikle herkese selam arkadaşlar bir kaç sorum olacak eskı olan klavyemı değiştirmeye karar verdım roland kullanıcısıyım ve korga geçmeyi planlıyorum fakat aklıma takılan birkaç olay var set kmp falan set olayını yazmamız nasıl tek tek rtım toplayıp bırlestırme ımkanı varmı eskıden ındırıp dıskete attıgımız gibi yanı kısacası yenı sıstemı bıraz acıklarmısınuz şimdiden teşekkür ederım. :)

Cevap: Pa 900 hakkında

sistem biraz daha farklı istediğin ritmi sesi alabiliyosun kendi setini yapabiliyorsun ancak o ritimle veya sesle ilgili sample leride alman lazım drum kitleri felan yani aleti al elindeyken daha rahat çözersin hem videolarda var korg pa serisi %90 aynı zaten istersen elimde pa900 var ben tayros 4 alıcağım için satıyorum daha 1 aylık evden çıkmadı anlaşabiliriz şuan dolar kurundan 4800 tl civarı ediyor sıfırı bendekide sıfır kutusu ve tüm kutu içeriği ve kılıfı mevcut sadece faturada benim adım yazıyor almak istersen özelden mesaj at

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa 900 hakkında

Rıtım veya seslerı almam gerektıgını soyledınız mevcut olan bır setı ındırıp ıcındekı sample ve rtımlerı secıp başka bı settende toplayıp teker teker pc ortamında tek bır set halıne getırme olanagımız varmı varsa anlatan bı lınk atarmısınız