• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa900 Ritm kitleri hakkında yardım

• Konbuyu başlatan fazer
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

fazer

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa 900
S.a arkadaşlar bende 2 aylık pa900 kullanıcısıyım machindesigner seti yükledim ama bizim yöreye ait serenler ve 9/16 ritmler sette yok. Pa900 de gelen o iki ritmi yükleyince kitler uymadı.O ritimlerin güzel çalması için ne yapabilirim ? Başka kişilerin ritmlerini de yükleyince yine ritmler garip bu olayı nasıl çözebilirim yardımlarınız için şimdiden tşkler..

Cevap: Pa900 Ritm kitleri hakkında yardım

Ritimleri yüklerken kitleride yüklemiyor musunuz?

evet 9/16 ritimler maalesef yok sette ilk fırsatta ekleyip paylaşımı yapıcam.

Yükledim omunal bey bu sefer ercan beyin sette sıkıntı oldu. Ercan bey set çok güzel ama acil 9/16 ve serenler ritmlerine ihtiyacım var bunlar için eski sete dönmek istemiyorum :( acil yardımcı olursanız çok sevineceğim

Kusura bakmayın bendeki cihaz pa 500 bu nedenle size yardımcı olmam imkansız ben ritimlerde değişik sesler çıkıyor dediğiniz için size o öneride bulundum.Umarım bir kardeşimiz set ile ilgili buradan yardımcı olur.Saygılarımla

Yinede ilginiz için tşkler Omunal Bey hafta sonu programa kadar umarım Ercan bey sesimi duyar.Saygılar Omunal Bey