• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1x Emo Board Yardım

by soclose

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
casio at3
orgumun icinde bu kart var emo board olarak görünen kart yada ben öyle biliyorum bir adet daha var ama onun resmini cekmedim büyük ihtimal mp3 board oda simdi sorum su olacak bu emo bordu üreten firma burası simdi bu borda uygun yazılmıs mevcut bir set varmıdır bu sete nasıl ulasa bilirim birde dikkat etti iseniz bu emo board 16 mb lik bir kart. bu kart hakkında bilginizi rica edicem iyi calısmalar
20180705_223344.jpg

Ekli dosyalar

• 20180705_223403.jpg
    20180705_223403.jpg
    555.8 KB · Görülen: 449
orgumun icinde bu kart var emo board olarak görünen kart yada ben öyle biliyorum bir adet daha var ama onun resmini cekmedim büyük ihtimal mp3 board oda simdi sorum su olacak bu emo bordu üreten firma burası simdi bu borda uygun yazılmıs mevcut bir set varmıdır bu sete nasıl ulasa bilirim birde dikkat etti iseniz bu emo board 16 mb lik bir kart. bu kart hakkında bilginizi rica edicem iyi calısmalar
Ekli dosyayı görüntüle 12870
Ben Emoboard kullanmıyorum. Çok aradım ama bulamadım. Bu kartlar exboard kartları yani emoboard gibi ekstra kit ve seslerin yüklü bulunduğu kartlardan... içinde kit ve sound dosyaları olup olmadığını anlamak için her hangi bir performans sesi ekranda açıkken ses bölümlerinden birine girerek orada EXB1 EXB2 sekmelerinden kontrol edebilirsiniz.
Emoboard uyumlu setler ile ilgili pa1x download sayfasından paylaşılmış setlerden araştırabilirsiniz. Ama belirttiğiniz konu ile ilgili sete hiç rastlamadım. Batı tarzı bir exboarda benziyor içerik olarak... Bu konuda ancak bu kadar yardımcı olabilirim... :)