• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x emo boartlı hd yanmıs.yardım lutfen

• Konbuyu başlatan alex65
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

alex65

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pax1
slm kardeslerım. aletı yenı alıp hd sını cıkartıp kopya ve bazı seyler yukleyelım dedık.demez olasydım.netıcede kopya da yapamadan hd bozulmus...! duguncununmus alet sacma sapan seyler vardı.netıcede emo boartım var cıkkma hd buldum ama emo set ve hd setlerı elımde yok.emo boardın orjınal setlerını yenıden yuklemek ıstıyordum,olmadı.fazla bılgımde yok cevremde.ben sımdı ne yapmalıyım.. emoya mı gotrumelıyım.yoksa orjınal setı ve hd setınımı aramalıyım .ama cok zor sanırım cok lınkler olu.ındıremedım.emo boartlı setlere.krık setler ısıme yaramaz sanırım..lutfen bı yardım bu acemı abınıze.sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkurlerımı sunuyorum.telım 535 741 81 97:(

Cevap: Pa1x emo boartlı hd yanmıs.yardım lutfen

size telefondan mesaj atmıştım.buradan linki atayım.henüz pa1x im yok ama nasipse bi kaç ay içinde alacağım henüz org arama çabasındayım :)

araştırdıkca bulduğum birçok seti indirdim. buna bakabilirsiniz emo uyumlu diye biliyorum.

Dosya Rar_şifresi_www.kocaelimuzik.com

alıntıdır:

Cevap: Pa1x emo boartlı hd yanmıs.yardım lutfen

sagol erol kardes ılgın ve yardımın ıcın.aslında emo boartlı setler var sıtede ama lınkler ölü.belkı bı hayır sever daha vardır sıtede.:)