• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA1x İ Gerçekten canlandırmak istermisiniz?

Cevap: PA1x İ Gerçekten canlandırmak istermisiniz?

Arkadaşlar set tamamdır.ritim düzenlemeleri ve ses düzenlemeleri şimdi bitti.tanıtıcı videosunu çektim youtubeye yüklenmesini bekliyorum.bittiği anda hem tanıtıcı videoyu ve setin linkini atacağım. :)
Hadi bakalım akşama yükler deneriz inşallah

Bekliyoruz.

Yapılan çalışmalar elbette çok memnun edici...Hadi millet birlik olun artık aletlerimizi adeta çöpe atar gibi davranmayalım. Korg evvelden 1X'i dün 3X 'i bugün 4X'i yarın bilmem kaç X'i önümüze koyacaktır....Yazık ki yazık ....Sizlerin çoğu bu işten ekmek yiyor evine ekmek götürüyor. Birlik içinde bu aletler canlandırılır ise emin olun tadından yenmez. Lütfen paylaşımlarınızı yapın ve paylaşım yapan insanları onure etmesini mutlaka bilelim.Emeğine saygıdan ötürü.....Saygılarımla

KORG PA1X 2016 FULL SET

LÜTFEN ÖNCE TANITIM VİDEOSUNU İZLEYİNİZ.

TANITIM LİNKİ :

SET BACKUP LİNKİ :

arkadaşlar linkler ölü yenilrseniz sevirim şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar yeni bi kullanıcıyım aslında org tada yeniyim yoksa bu insanların beynini yoran sıkıntıya sokan gazinoda düğünde vesayri zor duruma getiren konulara inanın çok yardım etmek isterim.ama çözebildigim tüm bilgilerimi diğer kullanıcılara ve yardıma ihtiyacı olan her kim olursa olsun paylaşıcam.... bu topluma yardımcı olan tüm hayır sever ve iyi niyetli insanlara canı gönülden teşekkür ederim........

sıfırdan 3x e kafa tutacak set yapabilirim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri