• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA1x İ Gerçekten canlandırmak istermisiniz?

Cevap: PA1x İ Gerçekten canlandırmak istermisiniz?

Bugün biraz müşteri yoğunluğum vardı.ama elimdeki bütün setlerden tüm ritimleri deneme fırsatım oldu hepsini çok güzel bir şekilde 2/4 4/4 vss. tarzında hepsinde kağıda sıraladım sesler dahil :) ama orga uygulamadım.yarın sabah allahın izniyle ilk işim bunları tek tek sıralamak ritimleri ve sesleri.bittikten sonra paylaşıma açacağım.sizden istediğim tek şey yükleyip bakmanız ses olarak ritim olarak şurda şu eksik araya şunu koy gibisinden beni uyarırsanız sevinirim.çünkü o kadar fazla çeşit ses ritim varki insanlık hali gözden kaçabilir :) hedefim inşallah yarın bir aksilik olmaz ise yarın akşama kadar saat kaç olursa olsun bitirip paylaşıma açmak.şunu unutmayalım hemen alıp hazıra konmayalım lütfen önemli olan eksiklerimizi kapatmak ve güzel bir set oluşturmak.

Not : eğer koyacağım set hakkında herhangi bir yorum yapılmaz ise (şu eksik veya tamam bu iyidir gibi atıyorum sadece) linki sileceğim sayın arkadaşlar.bir yola girdik 1xciler olarak o yolda destekçi olalım birbirimize lütfen yanlış anlaşılmak istemem.bu kadar yazıyorum ama. :)
her düzenlemede tarihini yenileyerek koyacağım.artık ordan anlarsınız. :)
Bu arada setin altyapısı olarak Arıkan abimin düzenlediği altyapıyı kullanıyorum.ben sadece düzenliyorum umarım arıkan abicim seninde hoşuna gider düzen olarak
Not 2 :) sette hiçbir şekilde köpek kedi sesleri yoktur :)
:) herkese iyi akşamlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar ben varımmm :) e.set diye bi setin içinde çok güzel sesler var macun tarzı yaylılar süper ama ritimler kedi köpek sesiyle dolu :( yarın performans yani ses dosyasını paylaşacağım.umarım işinize yarar.setin içi full macunla dolu elektro yok baştan söyleyeyim.ama bu sesler gerçekten orgu çook güzelleştirecek.yarın paylaşacağım bu arada herkesin yeni yılı kutlu olsun.

Babsettiğin e.set forumdan kosovalı nickli erol kardeşimizin seti. Pa1x de benim rastladığım en iyi roman ritimlerine sahip settir ve kedi köpek seslerinin nedeni board dan olmalı. Bende e.set ritimler 80% düzgün çalıyor ve dublelerde şahane. Macunlara zaten diyecek yok ama ağırlık olarak tabi trakyaya hitab ediyor.

Allah'ın izniyle düzenlemeye başladım arkadaşlar gazamız mübarek ola :) akşam veya gece görüşmek üzere .

tek bir set üzerine hepimiz yoğunlaşırsak daha güzel olmaz mı ???
sonra herkese bölüm bölüm ritimler verir araştırma yaparız herkes aldığı ritimlerin en güzellerini seçer ortaya koyar sonra birimiz seti birleştirir tek set haline getiririz daha sonradan sesler üzerine yine aynı şekilde yoğunlaşırız... sizce???

Ritim Düzenlemeleri bitti sıra seslerde :) Bu gece bitirmeye ant içtim :) Süper Ritimler bir Arada Sesler deseniz mükemmel olacak en macununundan :)

Bekliyoruz canhayelmert.

tek bir set üzerine hepimiz yoğunlaşırsak daha güzel olmaz mı ???
sonra herkese bölüm bölüm ritimler verir araştırma yaparız herkes aldığı ritimlerin en güzellerini seçer ortaya koyar sonra birimiz seti birleştirir tek set haline getiririz daha sonradan sesler üzerine yine aynı şekilde yoğunlaşırız... sizce???

Canhayelmert'in seti tamamlanmak üzere. Dediği gibi güzel olursa onun eksiklerini tamamlayacak şekilde çalışabiliriz birlikte.

Arkadaslar ritimleri duzenledim bitti.performanslarida piyano icin bi bolum yaylilar icin bir bolum tarzinda kategori seklinde yaptim gruplandirdim.sadece e.setin icindeki macunlari aktarmam kaldi onuda yarin yapip allahin izniyle yarin paylasima acacagim.lutfen kusura bakmayin bi yandan dukkan isletirken bi yandan orgla ilgilenmem cok zor oluyor ama cok kisa bir surede bu kadar ilerlemem bayagi iyi oldu.umarim herkesin isine yarar.yarin duzenledigim set sizlerle olacak.hepbirlikte bir daha uzerinden gecer eksiklerine bakariz.herkese iyi geceler dilerim.

Hocam e.set boarda bağımlı bi set değil mi ??? Eğer öyleyse çoğumuzun işine yaramaz...

Arkadaşlar set tamamdır.ritim düzenlemeleri ve ses düzenlemeleri şimdi bitti.tanıtıcı videosunu çektim youtubeye yüklenmesini bekliyorum.bittiği anda hem tanıtıcı videoyu ve setin linkini atacağım. :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri