• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x İçin Editlenmiş (Bordsuz) 32 MB Set+DirectHd

• Konbuyu başlatan ARIKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 108
  • Görülen : 42K
Cevap: Pa1x İçin Editlenmiş Set

Ritimin nasıl çalıştığını biliyorum.bazıları exbden almışsın bazılarında sıkıntı var diyorum.

Ritimin nasıl çalıştığını biliyorum.bazıları exbden almışsın bazılarında sıkıntı var diyorum.

İlk sayfadaki açıklamayı tam okumamışsınız sanırım. Set ve directhd ritimler zaten exb uyumlu settir. Ben bu seti kendi klavyeme uyarlayıp paylaştım. Düzgün çalışmayanlar benim kullanmadığım ritimler olduğu için de onları düzenleyemedim. Zaten pek vaktim yok, vakit buldukça uğraşıyorum. Onlar da zamanla ayarlanır.

tmm böle demeniz daha uygun.bende kendim yaptığım karma seti atayım siteye birde ona bakın isterseniz.

Arıkan karşeşime şahsım olarak çok teşekkür ediyorum.paylaştığı bu seti bence şuana kadar eniyi set diye tek geçerim.bravo.saygılar selamlar

teşekkürrlerr

Üstad harika olmuş çok teşekkürler.

Link yeni versiyonla yenilenmiştir.

Cevap: Pa1x İçin Editlenmiş 32 MB Set

Link yeni versiyonla yenilenmiştir...

Cevap: Pa1x İçin Editlenmiş 32 MB Set

Siz muhteşem bir insansınız. Yine hayır dualarımı aldınız. Ellerin dert görmesin. Emeklerinize çok çok teşekkür ederim.

Estağfurullah yardımcı olabildimse ne mutlu bana...