• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa1x İçin Editlenmiş (Bordsuz) 32 MB Set+DirectHd

• Konbuyu başlatan ARIKAN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 108
  • Görülen : 42K
Cevap: Pa1x İçin Editlenmiş (Emobordsuz) 32 MB Set+DirectHd

İlgili değişikliği yaptıktan sonra seti kaydedip cihazı yeniden başlatıyorum. Sanırım bunu yapıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tesekr ederim

Selam arkadaşlar bu seti yüklemeye çalıştığım da yer yok hatası alıyorum benim istediğim fabrikasında ki ritimler otelde çalıştığım için. Pc m de floopy disk olmadığı için format aramadim bunu set olarak yukleyebilirmiyim orjinal ritimleri yardimci olabilirmisiniz

Bu set başlıkta da yazdığı gibi 32 mb dır. Sizin orgun remi 16 mb ise yüklemez. Eğer 32 mb ise üzerindeki setin sample multisamplelerini ve seti silmeniz gerekiyor. Sadece fabrika ritimlerini istiyorsanız os 3.00 backup dosyasını korgpa yeni sitesinden bulabilirsiniz. Bulamazsanız ben buradan yüklerim. Ayrıca bilgisayarcılarda harici usb floppy disk sürücüler bulabilirsiniz. Ben dizüstü bilgisayar için almıştım ...

Hocam gerçekten çok keyifli ve güzel ritimler var. Aletin rengi kendine geldi ALLAH razı olsun :)

Arkadaşlar setin genel intro ve tanıtımı için ilgili linki izleyebilirsiniz. Çok güzel bir set emeği geçen moderatörümüze tekrar tekrar teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar setin genel intro ve tanıtımı için ilgili linki izleyebilirsiniz. Çok güzel bir set emeği geçen moderatörümüze tekrar tekrar teşekkürler

Ben teşekkür ederim. Yalnız Hüdayda ritmini intro 1 den sonra intro 3 ile devam edip deneyin. İntro 2 aslında 3 de olması gerekiyordu... Ben sıralamayı değiştirmedim. Onu değiştirip tekrar güncelleyeyim.

Ben teşekkür ederim. Yalnız Hüdayda ritmini intro 1 den sonra intro 3 ile devam edip deneyin. İntro 2 aslında 3 de olması gerekiyordu... Ben sıralamayı değiştirmedim. Onu değiştirip tekrar güncelleyeyim.

İntro 3 e bakmadım gibi birşey ritimlerin 3. introlarınıda bi gözden geçireyim.

Kullandığım Set ve Directhd ritimlerinin son hali yeniden yüklenerek güncellenmiştir...

Arıkan öncelikle ellerine sağlık.Aletin rengi kendine geldi ALLAH razı olsun.