• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1x için güncel çalışmalarım 2019

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
uzun bi aradan sonra tekrar sizlerleyim siteye baktım fakat bazı arkadaşlar pa1x in tedavülden kalktığını söylüyor size şu kadarını söylemek istiyorum pa1x sound u gerçekten muhteşem, pa3x nm sound ritimini deneme amaçlı yükledim 2x ve 800 de bile olmayan bazı ritimleri atmaya çalışıyorum bu arada korg trinity v3 için moss programlıyorum audya5 ve pa1x kullanıyorum bu klavyeler için çalışmalarım olacak teşekkürler

Macitvega Kardesim Evet Gercekten cok Güzel Cünkü Korg Pa1X Korg PaX Serisi Orglarin BABASIDIR ve En iyi Natürel Sesleri Verebilen Tek Org dur.
Onun icin Yapican Calismayi Sabirla Bekliyorum Vede Paylasirsan Bütün PA1X Kullanicilarin Hayir Duasini Alirsin Sana Simdiden Kolay Gelsin.
Ayrica Sana Bir Sey Sormak isterim Korg Pa1X de Ram nasil Bosaltilir Yani Orgu Sifir Hale Nasil Getirebilirim Yeni Set Yükleye Bilmek icin.
Bilgin Varsa vede Yardimci Olabilirsen Sevinirim Saygilar Fuldali.

sadece pa1x ile alakalaı değil korg serileri ve ketron serileri içinde sorabilirsiniz
pa1x ram boşaltma için sound bas record bas üst tırnak tıkla delete en alttaki all samples drum samples olanı seç ok de ram tertemiz

Kolay gelsin başarilar abi emo desteklimi olacak çalışmalar

hayır turk bord destekli

selam arkadaşım bende bir çok eski , yeni alet kullandım ve şuan 1x aldım maddiyatdan dolayı. ses ve ritim konusunda yardımlarını bekliyorum ricamdır.

Konuyu Hortlatıcam ama reis bu set noldu tamamlayabildinmi ??