• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1x ler neden kan kaybediyor....

umitbaba

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa2x_ce_usb
merhaba arkadaşlar pa1x lerin fiyatı nerdeyse pa80 le aynı seviyelere duştu akıl mantık işimi şimdi bu 2700 lerde mp3 bordlu pa1x ler vararkadaş aldı cıplak 2500.. bu kadar duşurmeyin bu aletin piyasasını pa1x korgun efsanesidir.....

Cevap: pa1x ler neden kan kaybediyor....

Bende yeni aldım 2.750 sadece emo board yok full biraz masraf yaptım 19.5 kg bu yüzden tutulmuyo araba yok ama taşımaya değer hem görsel olarak hem saund olarak on numara alet setimi düzenliyim uzun uzun demolar yapıcam

Buarada 2.500 gibi fiyata pa1x in ölüsü verilir benaldım biraz masraf yaptım maltepeden bi arkadaş 3000tl verdi vermedim bu cihazın değeri 3000 3750 arasıdır daha aşşağsı ölüdür kimse yokyere cihazını satmasın kıymeti bilincek bi alet

Ümit kardeşim milleti anlamak imkansız 2300-2500 tl pa80 verip alıyorlar 300-500 daha koyup canavar gibi,çıkışları güçlü ve temiz,tüşe ve kasa kaliteli,hd sabit,cdwr mp3 ve exb board opsiyonel ve ayrıca 32 mb olan sample yüklenebilen cihazı tercih etmiyorlar nerdeyse aynı rakama pa80 ni alıyorlar anlamak zor tabi,ancak tercih edilmeme sebeplerinede bakmak lazım tabi 1-alet çok ağır 2-açılış süresi 4-5 dakika,ama yinede kesinlikle pa1x

Ümit kardeşim milleti anlamak imkansız 2300-2500 tl pa80 verip alıyorlar 300-500 daha koyup canavar gibi,çıkışları güçlü ve temiz,tüşe ve kasa kaliteli,hd sabit,cdwr mp3 ve exb board opsiyonel ve ayrıca 32 mb olan sample yüklenebilen cihazı tercih etmiyorlar nerdeyse aynı rakama pa80 ni alıyorlar anlamak zor tabi,ancak tercih edilmeme sebeplerinede bakmak lazım tabi 1-alet çok ağır 2-açılış süresi 4-5 dakika,ama yinede kesinlikle pa1x

aynen hocama katiliyorum pa1xler pa80den 10kat daha temiz