• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa1x pro full+full :))

civic_86

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa80
pa1x pro full+full :)) 3500

aleti bilenler bilir. yeni tanışacak olanlar için ise internetten özet olarak " sağlam malzemeden yapılmış 6,5 oktav klavyesi şık tasarımı dokunmatik ekranı ile tam bir profesyonel işi klavyedir. bunun yanı sıra da agırlığı 29,5 kgdır.

arkadaşlar alet fuldür. yani 32mb ram EXB board Mp3 board CDRW+(CD Writer) full donanımlıdır.

20gb hard disk mevcuttur hard diskinde set arşivim vardır. yanı sıra para ile satılan md alt yapılar hard diskinde ücretsiz olarak sizin olacaktır. alet tertemiz ve sorunsuz salonda kullanılmıştır. zaten açık alan düğünlerine götürmeye kıyılacak bi cihaz değil.cihaz kesinlikle tamir görmedi ancak temizlik amacıyla kendim açtım. talip olan arkadaşlar burada gelip görebilir cihaza takıp deneyebilir. gelemeyecek kadar uzak olanlar ise ptt kargo ile kapıda ödeme imkanı sağlanabilir. aletin her türlü arkasındayım.

askere gidecek olduğum için satıyorum takas düşünülebilir.

FİYAT: 3500(pazarlık payı az da olsa var)

tel 0543 465 90 86

----------------***ALET SATILMIŞTIR.***------------------

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa1x pro full+full :))

memleket afyonmu kardes inş olursa arıyacam seni saygılar hayırlı işler

valla benimde niyetim var ama parayı bi araya getiremedim insallah alana hayırlı ugurlu olur. güzel alet ...

ilan güncel...