• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa2x keşanlı mustafa set.

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Nette bugüne kadar yayınlanmamış olan korg pa2x ime ait setimi trakya müzik üyeleriyle paylaşıyorum. Bu sette hiç bir sette olmayan ve korgun bana göre eksik olan
1- klasik piano
2- Akustik Gitar
3- Nylon Gitar
4- E.gitar
5- Alto sax
6- Tenor sax
7- Blowed Sax
8- pan flüt
9- yan flüt
10- çello sesleri akai samplelerle giderilmişdir.Eski bir orkestra müzisyeni gözlüğümle 100 den fazla seti taranarak bana göre akıcı türk ve batı ritim ve loopları ile gerçekçi türk soundları şeçilerek userda işlenerek set oluşturulmuştur. 102 mb olan set sıkıştırılarak 60 mb yüklenmiştir. İyi kullanımlar diliyorum ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler sevgili dostum. Gerçi Pax2 yok ama belli mi olur, belki günün birinde sahip oluruz. Emeğine sağlık. Paylaşım için sağol.

emeklerine sağlık üstad.teşekkürler...

üstad site ölmeden al.. bu setteki batı sesleri hiç bir yerde yok ve ramde fazla yer kaplamıyor..

Eline saglik ustat tesekkurler.

paylaşımiçin teşekkurler

özellikle sesler için teşekkürler...

Paylaşım için teşekkürler hocam. Pa2X kullandığınızı bilmiyordum. Güle güle kullanınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
selamlar benim bir sorum olucaktı acaba bu seti pa800 okurmu yoksa ramı fln yakarmıyım?:S