• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa2x keşanlı mustafa set.

tesekkurler hocam bende bakım ...

teşekkürederim emeğine sağlık

selamlar mustafa abi bi sorum olucak pa 2x te 2 set aynı anda kullanılabilir mi? kullanılırsa yolu tarif edermisin şimdiden teşekkürler:) antakyadan bülent ben.;)

selamlar mustafa abi bi sorum olucak pa 2x te 2 set aynı anda kullanılabilir mi? kullanılırsa yolu tarif edermisin şimdiden teşekkürler:) antakyadan bülent ben.;)
ses ve davul kitlerini şeçerek orga yüklersen 128 mb geçmeyecek şekilde olur. ama global ayarı tek olur. begendiğin user ve performans ayarlarınıda yüklersin...
bu sette istediğin sesleri tek tek verebilirim...

bilgi için teşekkürler emeğine sağlık abicim saygılar:)

Çok teşekkürler ustad saolsın...

Cevap: Pa2x keşanlı mustafa set.

yuk guzel aman selim aman

Paylaşımın için teşekürler arkadaşım... Setinin tanıtımında yazmış olduğun bir cümle dikkatimi çekti ve bende bir orkestra klavyecisi olarak merak ettiğim için setini indirdim ve şuan yüklüyorum. Eminim güzelbir düzenleme olmuştur ellerine sağlık deneyip fikrimi beyan edeceğim. Saygılar.

Evt azönce denedim setini arkadaşım set karma bir set açıkcası biraz eski birset. Eğer ilgilenirsen bende kendi setimi seninle paylaşmak isterim içieriği EMO USP ağırlıklı birset. Kullandığım sesler hakeza USER bölümündeki seslerdir. USER 4 ve 7 de Elektro Piano ve Normal Piano sesleri var beğeneceğini umuyorum. Saygılar

-----------------------------------------------------------------

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrb abicim bir sorum olcak bu sette halaylar ciftetelliler 9/8 ler vb ritmler daha dogrusu dugunu goturecek ses ve ritmler varmi ustam