• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa300 ram hafızası artık 32 mb...

Cevap: pa300 ram hafızası artık 32 mb...

Ce saund Certac face hesabından izniyle alıntıdır:
Selamlar
Arkadaşlar Korg Pa300 O.S.V2.0 yayınladık...Linkten indirebilirsiniz...
* (CE)Pa300 set bu güncellemeden etkilenmez.
* Siz kendi 32mb'lik ekstra datalarınızı yükleyebilirsiniz.
Pa300 için yeni bir sayfa böylelikle açılmış oldu....Hepinize hayırlı olsun....

32 mb yeni bir set yuklense, ce set silinmeyecek mi ? Yani kendiliginden ce set in yerini almayacakmi yeni set

Setle datayı ayırmak lazım. Eğer komple set yüklenirse eski set silinir, fakat 32 mb alana extra ritim ses veya sample yüklenebilir.

Pa300 için ses ritm nerden bulabiliriz? Başka cihazlardaki ritim ve sesleri atabilir miyiz?

Yeni versiyonu yükledim alet mükemmel oldu içindeki cüneyt ertaçın sampleleride duruyor ekstra 32 mb yerimiz oldu satmama gerek kalmadi süper oldu bu alet içn yeni bir başlangic oldu tesekkurler korg

Güncellemeyi bugün bende yaptım ama değişen birşey olmadı alette. Fabrika ritimleri sesleri de aynı şekilde duruyor ce set kısmıda. Sizde de mi aynı? Yoksa benim cihaz da mı bir sıkıntı var?

arkadaşlar. ne zamandır pa 300 ü takip ediyorum. Pek önerilmiyordu. Şimdi bu son versiyondan sonra tavsiye eder misiniz? yoksa aynı paralelde başka bir öneriniz olur mu?

artık pa1x ve pa80 seslerini setlerini çlıştırırsınız büyük ihtimalle....Bu da süper bir olay.

600, 900, 3x setlerini okuyor, tabi kitlerinide almak ve editlemek şartıyla. CE setin bazı eksikleri var. Eğer bunları tamamlarsanız ki böyle bir imkan artık var, cihaz güzel oluyor. Üzerindeki hoparlörlerden ses biraz mid geliyor, güzel bir master eq ayarıyla (ve birazda enstrümanları kendi içerisinde ayarlamak lazım) biraz düzelebiliyor. Kulaklıktan biraz daha iyi geliyor bu arada. Tesisatta da iyi geldiği söyleniyor. Cihazın kullanımı pratik, ekran küçük ama onada 2 günde alıştım. Data alışverişi ve işlemleri çok kolay, güncel korg serileri ile aynı mantıkta çalışıyor. Malzeme kalitesi pek iyi değil. Kısacası cihaz biraz emek istiyor ama emeğin karşılığınıda veriyor. Ben memnunum ama cihazı işliyorum, bu yüzden sonuç alıyorum.

Volkan abi Hayırlı olsun hızına yetişilmiyor :) A2000'i hangi ara satıp PA300 aldın.

Takas yaptık, o yüzden hızlı oldu :)

Tekrar hayırlı olsun. A2000 de seni tatmin etmeyen neydi abi? Benimde aklımda baştan beri A2000 ve Pa600 var.Daha öncede yazmıştım sana set yükle silden gına geldiği için A2000 önceliğim diye ama kullanmış biri olarak senin fikirlerinide öğrenmek isterim.