• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa300 ram hafızası artık 32 mb...

Cevap: pa300 ram hafızası artık 32 mb...

Tr versiyonun güncellemesini Cüneyt Ertaç mı paylaşacak açıklama yaptı mı acaba biran önce açıklık getirilmesi gerekli

bu hafta içinde netleşir sayfasından yaptığı açıklama bu şekilde.

Demeki oluyormus

bide su pa600 qt ya ram yerine disardan kmp sampel sesleri yükleyebilirsek daha ne olsun bence pa600 pa900 dede ram yerini yükseltebilirler yazilim sekli ile
zaten birkac setleri hafizasina veyada mp3 leri kayit yapabiliyoruz orgun hafizasinda kaliyor

öylece demeki ram yeride artis yapilabilir

Demeki oluyormus

bide su pa600 qt ya ram yerine disardan kmp sampel sesleri yükleyebilirsek daha ne olsun bence pa600 pa900 dede ram yerini yükseltebilirler yazilim sekli ile
zaten birkac setleri hafizasina veyada mp3 leri kayit yapabiliyoruz orgun hafizasinda kaliyor

öylece demeki ram yeride artis yapilabilir

Ram yukseltme derken icindeki Fabrika Seslerini eksilterek yer acip, o alani Kullaniciya acmak yaptiklari ve mantiklida kac tane korg fabrika sesi kullaniyorsunuzki...

Guzel gelisme hayirli olsun

Ben ce setini kulaniyorum

böylece cok yer kalmiyor baska bir seten ses veya drum kit yüklemeye veyada birkac ritim eklemeye

suda var cogu dügüncümüz fabrika ritimlerini hic kulanmiyor ki o nedenle cogu ses ve ritimleri (fabrika ritim ve sesleri )kulanilmiyor

v2.0 yayınlandı konu başlığından ulaşılabilir.

Yeni versiyonu yükledim alet mükemmel oldu içindeki cüneyt ertaçın sampleleride duruyor ekstra 32 mb yerimiz oldu satmama gerek kalmadi süper oldu bu alet içn yeni bir başlangic oldu tesekkurler korg

32 mb yeni bir set yuklense, ce set silinmeyecek mi ? Yani kendiliginden ce set in yerini almayacakmi yeni set

32 mb yeni bir set yuklense, ce set silinmeyecek mi ? Yani kendiliginden ce set in yerini almayacakmi yeni set

ce datası silinmeyecek üzerine sample ekleyebileceksiniz.

Set yüklenirse ce set silinir, fakat ce seti silmeden 32 mb lik alana eklemeler yapılabilir, yanılıyormuyum?