• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x de normal mp3 çalar çalarken kayıt...

pianist ugur

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X-Perküsyon
pa3x de normal mp3 çalarken yada bir alt yapının üstüne okurken kayıt almamızın bir yolu varmı ardaşlar 1.62 son güncellemeyi attım ama bu konuda verim alamadım bu konuya yardımcı olabilecek biri varmı acaba...:confused:

Cevap: pa3x de normal mp3 çalar çalarken kayıt...

Maalesef Üstadım Mümkün Değil :) Öyle Bir İmkan Olsa Süper Olurdu :)
Bir Başka Eksiklikte Korgta Ritm Çalarken Mp3 Çalara Geçiş Sırasında Ritmi Durdurmak Gerekiyor Ama Yamaha Tyros ta Ritmi Durdurmadan Mp3 Çaldırabiliyorsun Korgun Büyük Bir Eksikliği...

evet korgun eksikliği, ayıbı, uyanıklığı, nederseniz deyin, sanki bilinçli olarak yapılmış bu eksiklik, gelecek yeni modelde o dedikleriniz olur kesin, onuda 15 bin,e alırız artık...

mikrofon efekt ayarları bile pa1x,in yanında sıfır kalıyor, verdiğimiz onca para aletin hafızasınaymış meğer, ''eeee ne demişler'' ''ÇIPLAK EŞEĞE SEMER VURAN ÇOK OLUR''

birgun o da olur mp3 üstüne kayıt yapabilirsiniz ama bu seferde transpose yapamazssınız hepsi bilinçli sekilde yapılıyor bunlar yoksa 2 ay sonra çıkacak yeni bir aleti kime satacaklar

MP3 çalarken kayıt yapma imkanı belki yeni os versiyona eklenir. Bu konuyu Korg pa sitesine hep birlikte istek olarak yazarsak belki bu olayı çözerler.

evet aslında bu konuda alikorg arkadaşıma katılıyorum, hep birlikte korg,a yüklenelim ki sesimiz duyulsun, bu konudan rahatsızlığımızı dile getirelim, az para vermedik bu orga, hepimiz dişimizden tırnağımızdan ayırıp aldık, sokaktan bulmadık onca parayı, bir araba parası neredeyse, bunları istemez bizim hakkımız, biz yoksak onlar zaten yok, biliyorsunuz daha öncede pil konusunda nasıl olduysa farkettiler ve pilleri ücretsiz değiştirmek zorunda kaldılar, bişey yapmalı arkadaşlar, 3x,ciler haydi bakalım, ilk adımı ben atıyorum. GÜCÜMÜZ BİRLİĞİMİZDEN GELİR...

arkadaşlar yanlış anlamayın benim naçizane görüşüm yüklensek ne olacak pa 4 x te ya da pa bilmem bir şey serisinde ufak tefek bir değişiklik yaparlar tonlar on da bir daha iyi çıkar belki parlak ekran koyarlar 512 ram yaparlar falan filan. yine pa 1x pa 800 - pa 2x - pa 3x ritimlerini okutup düğünlere çıkarız başka bir şey beklemeyin artık bence bunların ötesi artık sanatın çöküşüdür. sanatın bitişidir. ha md kullanmışsın üstüne şarkı okumuşsun ha on numara teferruatlı bir klavyeyle ister orjinal alt yapı kullan ister kayıt et önceden sonra çık programa fark etmez. elimizdekilerle yetinebilmeyi öğrenmeliyiz öncelikle bu benim görüşüm. 12 yaşındayken psr 4500 le köyde düğün çaldığım günleri de bilirim ben . bence klavyeler mükemmel şekilde gelişti bundan sonrası piyanistler için değil...

Midi çalarken kayıt yapıyor. üzerine okuyup mp3 kaydı oluşturuyor.

arkadaşlar mail atın ve mail inizde şunu belirtin açık ve net yazdım 3x te bu özellik eklenmez ise bir daha korg almayacağım dedim ve kararlıyım bu konuda.sizde mail atın korgpa.com sitesinde iletişim kısmından korg italya ya mail atın.