• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x de normal mp3 çalar çalarken kayıt...

Cevap: pa3x de normal mp3 çalar çalarken kayıt...

ya arkadaşlar,anlamadan bilmeden kötülüyorsunuz. ben gayet güzel kullanıyorum. hiçte basit bir alet değil. herşey yapabilirsiniz. yapmanız gereken hangi mp3 altyapıyı çalacaksanız song bölümünden açmak,sonra search tuşuyla beraber record tuşuna basmak. hepsi bu . sonra ne istiyorsan çal,kaydet. başarılar dilerim.

Bu ne için mp3 üzerine kayıt yapmak içinmi yoksa midi üzerine kayıt yapmak içinmi biraz daha konuyu açabilirimiyiz.

mp3 çalarken üzerine ayrı bir kayıt yapmak illaki mümkündür ama yine yazılımla ilgili ve böyle bir özelliği korg bize sunarmı o ayrı bir mesele..

en mantıklı olan şey, mp3 çalma esnasında üzerine vokal yaparken veya bağlama vs çalarken line-out çıkışına line-,n girişli bir recorder bağlanabilir veya bilgisayarın ses kartı girişine bağlanarak ayrı bir kayıt oluşturulabilir kanaatindeyim .

saygılarımla.

ya arkadaşlar,anlamadan bilmeden kötülüyorsunuz. ben gayet güzel kullanıyorum. hiçte basit bir alet değil. herşey yapabilirsiniz. yapmanız gereken hangi mp3 altyapıyı çalacaksanız song bölümünden açmak,sonra search tuşuyla beraber record tuşuna basmak. hepsi bu . sonra ne istiyorsan çal,kaydet. başarılar dilerim.

hakan içim search tuşu shift tuşu olabilir mi?:) ayrıca ben okadar denedim ama mp3 çalarken mikrofonla üzerine okuyup kayıt yapamadım bizmi yanlış biliyoruz?:)hakan abi arkadaşlar haklı bunlar olması çok mümkün şeyler ayrıca style ritim çalarken mp3 e kesintisiz başlamakta mümkün ama korg bulmuş bizim gibi sazan alıcıyı 3x ardından bi özellik koy 4x yap sat tarzında kandırıp duruyor.benim sözüm var eğer o.s ile bunlar giderilmezse ben bir daha korg almayacağım dedim ve arkasındayım.adam yeni o.s çıkaracakmış apple yok android uyumlu olacakmış bunu yapan bu küçük istekleri yapamazmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bizmi yapamıyoruz.

Çok denedik olmadı.

evet mp3 çalarken üzerine kayıt olmuyor çok denedim hatta bakmadığım delik kalmadı misali :) orgun her yerini karıştırdım acaba kapalı olan bir tırnak yada açılması gereken kilit mi var diye ama bulamadım. var mı yapabilen...

boyle basit seylere kafa yormayin arkadaslar..olsa guzel olurdu ozellikle rtm calarken mp3 veya audio okutmak demek lop icin artik rama extra yuk olmamak demek sanirim bu ozellik yeni modellerde olcak... mp3 calarken kayit isini leptoptan caldirip kayit yaptirabilirsiniz en basiti