• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x için set buyrun 2 tane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eros_pa80

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
merhaba pa800 ve 2x setlerinden uyarladığım setlerim arkadaşlar biri 128 mb oldukça dolu bir set diğeri ise 90 mb ve sırf düğün için uyarladım sadece user 3 e ritim attım sesler ise bankların alt kısımdan en son iki sayfasında 3-4 tane meyan ve düğünde kullanacağımız sesler umarım hoşunuza gider elimden bu kadarı geldi

Cevap: pa3x için set buyrun 2 tane

Eros tesekkurler. Bisey sorcam. Bende suana kadar buldugum 10 tane falan set var pa3x icin, tabi bu setler pa800 veya 2x'ten gelen setler hep. Kendi setimi bunlarin icinden secerek olusturmayi dusunuyorum ama kararsizim. Cok ugrastirir mi ? Ugrastigima deger mi ?

çok uğraşırsın ama kendi hoşuna giden şeyler setinde olursa iyi olur

merhaba pa800 ve 2x setlerinden uyarladığım setlerim arkadaşlar biri 128 mb oldukça dolu bir set diğeri ise 90 mb ve sırf düğün için uyarladım sadece user 3 e ritim attım sesler ise bankların alt kısımdan en son iki sayfasında 3-4 tane meyan ve düğünde kullanacağımız sesler umarım hoşunuza gider elimden bu kadarı geldi

Hocam bu setleri 128 mb ramli pa800 de çalışırmı.Selamlar

Hocam bu setleri 128 mb ramli pa800 de çalışırmı.Selamlar

3x e uyarlanan setler kesinilkle 2x ve pa800de çalışmaz..sakın yüklmeyin pa800 ve 2x inize..

arkadasım busetler baska yerde vardı ben orda acıkladım buyada kopyalamısın ama ben beyenmedım saygılar

ben bu iki seti yapmaya çok uğraştım doğal olarak pa800 ve 2x setlerini birleştirdim onun drum kiti buna at bunun sesini buna at açıkçası cok uğraştım elimdende bu kadarı geldi kusura bakma nerden baksan 20 - 30 tane set yükleyip çıkardım bunları ben ha diğer siteyi soruyorsan ordan kopyalamadım ordada ben paylaştım bunları nickim Bullet17 diğer yerde beğenmemene bişey deyemem zevk meselesi bende hiçbiri beğenmediğim için bunlarla uğraşıp kendime uyarladım beğenen kullanır beğenmeyen siler atar parayla değil sonuçta + uğraştığımı paylaşıyım dedim belki elinde olup paylaşmayanlar utanır diye...

globalı silin yükleyin calısır

ama 2x in seti 3x e uyuor :)

teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...