• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x mi, m3 mü?

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 28
  • Görülen : 15K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa3x mi, m3 mü?

Arkadaşım pa 3x heryönüyle çok güzel bir alet imkanın varsa hiç düşünme al derim.Yalnız hangi alet alırsan senin tarzın son derece önemlidir.Müzik tarzına göre alet al.Ama setler yeterli oluyorsa Pa 3x derim.

amzanın kullanığı zurna arkadaşlarında dediği gibi tamamen rom sestir bütün iş efeklerden ve parameterlerden geçiyor. artı m3 çe istediğinde korg gibi koma verme olayı yok roland g600 gibi düşünün istediğiniz tranzpoze ve ayarları yapıp koma değerlerini verip kayd edit kullana biliyorsunuz.lakin koma pedalı scala denen aletle bu sorunda yok oluyor bütün sesleri komasız kullan o pedal ile istediğine koma verip alabilirsin. saygılar

tartışmaya bile gerek yok tabikide m3

Bence bugunun sartlarinda Hersey Setle baslayip setle bitiyor ...
Cihazi islemek onemli M3 aldiginda oturup basina ben birseyler uretirim diyorsan M3 al Ses kalitesinde Arranger lardan hep bir adim onde olacaktir Zira Ses icin uretilmis bir cihaz ama yok Arkadasim Benim Yapabilecegim bir yere kadar diyorsan Suru Psikolojisine devam ya pa800 de kal yada illaki yenilicem diyorsan Pa800 u sat Pa3x i al hem ekonomik hemde akillica bi gecis olur zira hazir set alma imkanin secenegin cok fazla olacaktir...
Ben Bakiyorum Pa2x in hakki bile verilmemisken yani kac tane saglam set-usb-exb varki simdi pa3x cikti hurra pa3x, fazlasi ne ? anladigim kadari ile extra Eq ,Maxx Audio secenegi...
Her neyse insallah hakkinda hayirlisi olur Arkadasim ;)

Üstadlara katılıyorum eğer sadece bir iki ses için M3 alacaksınız Korg Pa 3x alın.Çok iy kaliteli Ses üretirim diyorsanız o zaman M3 alın.Sizi tatminkar etmeyen aleti almayın.Tabii zevkleriniz tarzınız da çok önemli.

arkadaşım iki alet kullanacaksın belli.ama farzet ritm aldığın alet bişy oldu sahnede iki aletin ne faydası olacak sana.tek aletle çıkyo olsan dert etmezsin zaten oldu olacak dersin bakarsın çaresine.ama iki alet olup ta yolda kalman daha zoruna gider...bence 3x al,aynı sesleri okuyacak zaten rtim de olacak zengin bi ritmle sesle sahnede olacaksın bunu unutma.korg 3x ten şaşma derim...

Bende Pa 800 ve M3 kullanıyorum ama taşımak çok soruun bu bir :) ama 800 ün sesleri pazarda satılan oyuncak orglar gibi kalıyo yannda ama setini bulman lazım koma olayıda tek tuşla verilmyo yani aleti çözmen kafadan 1 ayını alır oda günde 4 saat aletle uğraşman lazım ama seslerini tartışırsak kemancı arkadasa kemanı attırıcak kadar gerçek ribbon olayıda çok iyi ama çoğu kullanamıyo çok uğrasman lazım setide her açtığında yüklemen gerekiyo şimdiden hayırlısı olsun

Selam arkadasim ence sinty klavye ile arranger cihazi karsilastirmak dogru olmaz ama m3 seste cok basarili tabiki 3x te ritim ve seste asagi kalmaz tesekkurler...

arkadaşlar konunun tarihine bakıp yorum yaparsak daha iyi olur..arkadasımız iki senedir sorununu çözmüştür heralde..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...