• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x mi, m3 mü?

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 28
  • Görülen : 15K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: pa3x mi, m3 mü?

Scale vardır mutlaka da, pratik mi? Diğer konu ise kullanabileceğimiz kaliteli Türk sesleri mevcut mu? Mesela: başlıkta ki videoda ki zurna, ya da elektro bağlamalar. Bu arada, " sen neden satıyorsun" sorusunu da sormadan edemeyeceğim.
Teşekkürler.

M3 ile ilgili set denilen şeylerden var :) ne kadar olsada kendin oturup bir düzen yapmalısın..
Türk Sample sesleri bulursun ki zaten kendinde sample ses dizebilirsin..

Benim satma nedenim sanırım alete fazla zaman ayıramayacağım yani alıcı olursa satarım..

ya hiç m3 te koma olmazmı var tabiki ve koma olayı tüm korg marka org larda 50tl lik basit bir pedal kullanarakta basit ötesi yaparsınız sen sadece ses istiyorsAN M3 ALACAKSIN AMA BİRKAÇ SES İÇİN BUKADAR PARALAR VERMEYE DEĞERMİ?

amzanın koma kullanmama olayıda gayet basit alışkanlık picht bend ile zaten verebiliyor neden kullansınki ve bugüne kadar kullandığı casio cz denilen alette koma olmadığı için makedonyalı piyanislerin hepsi koma olayını picht bend ile yapıyor m3 teki zurnada %100 sampledir

Yorum yazan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim. Doğrusunu isterseniz korg m3'ü aklıma düşüren gençtürk59 arkadaşın face'e yüklediği amza videosu, Trakya zurna sesi çok gerçek geldi bana, iş yaptığım muhit itibarıyla bu sese ihtiyacım var. Çift kalevye kullanmanın zorluğunu da düşünmeye başladım, çünü sabit bir mekanda çalmıyorum. Acaba pa3x de bu zurna sesini kullanan arkadaşlar var mı? Belki hatırlayanlar olacaktır: " trakya zurna sample neden yapılmıyor" diye konu bile açmıştım ancak pek rağbet görmemişti.
Kısacası kafam sepet gibi oldu. :)

pa3x ve M3 ayrı tür cihazlar bunun farkındasın değilmi?koma olayı pratik diyen yalan söyler hazırlarsın milyon tane boş bank var.valla benim incelediğim setlerde adamlar aynı sesi her makama göre koma verip kaydetmişler yer bol ferah ferah neşene göre.ama M3 ile tek başına düğün işi yalan olur onu söyleyim.eğer kıvırabilirsen drum track ve karmayı kullanıp ritimli org gibide kullanabilirsin ki kelfar set var ben yüklemiştim oluru var yani.ama uğraşılmaz sana diyim.o da çok sıhhatli değil.ama ses işleme olayı dehşet tabi ona lafım yok aletin işi o zaten...

benim verdiğim setteki zurnayı beğenmedinmi aslında gayet başarılı piyasada zurna yaptım diye sunulan seslerden dahagüzel bence

benim verdiğim setteki zurnayı beğenmedinmi aslında gayet başarılı piyasada zurna yaptım diye sunulan seslerden dahagüzel bence

Teşekkür ederim dostum, o tarz zurnalar bende de vardı. Ancak verdiğin setteki bazı ritimler çok hoşuma giti. Fakat amzanın kullandığı zurna sesi on numara , çok gerçekçi. Acaba pa serisinde o zurnayı kullanan yok mu?

Arkadaşlar bu zurna sesini pa serisinde kullanan yok mu?

usta yazmıştım ben pa3x de yazdım aynı sesi sample diyen arkadaşta tamamen sample bir sestir dio ses rom seslerden yapılmadır pulsa die bi ses sadece efeklerle bu ton yakalanmıştır eğerki pa3x kullanıyorsan yollarım sana usta saygılar

usta yazmıştım ben pa3x de yazdım aynı sesi sample diyen arkadaşta tamamen sample bir sestir dio ses rom seslerden yapılmadır pulsa die bi ses sadece efeklerle bu ton yakalanmıştır eğerki pa3x kullanıyorsan yollarım sana usta saygılar

Teşekkür ederim kardeşim. Pa3x kullanmıyorum ancak, almayı düşünüyorum. Bahsettiğimiz sesle kısa da olsa bir kayıt yapıp paylaşırsan çok sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...